۲۶م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ | کد خبر: 78116

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در دیدار جمعی از خیرین در نهاد امامت جمعه دزفول گفت: هرکس کمکی حتی به میزان کم ولی به نام امیرالمؤمنین در دورترین نقطه شهرستان به دست یک کودک نیازمند برساند کار بزرگی است که ماندگار خواهد ماند.

امام جمعه دزفول از اهدای ۴۰ کالا جهزیه به دختران تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی خبر داد و افزود: این کالاها در روز عید غدیر از مصلا به طرف کمیته امداد امام خمینی(ره) ارسال خواهد شد تا به خانواده‌های نیازمند تحویل داده شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی ادامه داد: باید این هدایا در شهرستان با کمک هر نهاد یا دستگاهی که صورت می‌گیرد به نام امیرالمؤمنین(ع) اهدا گردد.

امام جمعه دزفول به افزایش قیمت گوشت گوسفند نسبت به سال گذشته اشاره و خاطر نشان کرد: این افزایش قیمت نه تنها نباید کمک رسانی را از سقف یک تن پایین تر بیاورد بلکه به برکت امیرالمؤمنین(ع) نسبت به سال گذشته باید افزایش پیدا کند و ان‌شاءالله خداوند یاری خواهد کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی توزیع غذا در روز عید غدیر به همه مستمندان را غیرممکن دانست و اظهار داشت: از اینکه خیرین، توزیع غذا را از روز عید قربان آغاز و تا عید غدیر ادامه دهند منافات ندارد ولی مهم این است که به نام امیرالمؤمنین(ع) توزیع گردد.

امام جمعه دزفول به آلودگیهای صورت گرفته از ذبح گوسفندان در شهرستان دزفول  اشاره و خاطر نشان کرد: مسئولین باید مجدانه پیگیری و چاره‌اندیشی کنند ولی متأسفانه با کم کاری برخی مسئولین اجرائی در شهرستان مواجه هستیم.

امام جمعه دزفول به ضرورت ساماندهی متکدیان اشاره و تصریح کرد: تبریز در این خصوص برنامه‌ریزی منسجمی داشته و می‌توان نمایندگانی برای استفاده از تجربیات آنها به این شهرستان اعزام کرد.

در پایان حجةالاسلام والمسلمین قاضی در خصوص کمک رسانی به ساخت و ساز و توسعه حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) از خیرین خواست توجه بیشتری در این زمینه داشته باشند و از مسئولین نیز درخواست کرد تا هرکدام ساخت بخشهایی از ساختمان حوزه را عهده‌دار شوند.