۲۴م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۴م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷ ب.ظ | کد خبر: 78059

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در روز عید سعید قربان جمعی از بازاریان و کسبه با حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه دزفول دیدار و به مولودی خوانی پرداختند.

امام جمعه دزفول در این دیدار ضمن تبریک عید قربان و دهه امامت و ولایت و همچنین عیدالله الاکبر عید غدیر خم گفت: عید غدیر روز مؤمنین است، در این روز انسان نفس و خواهشهای نفسانی را به پای دین و دیانت خود قربانی می‌کند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: اگر انسان بتواند بر نفس اماره پیروز شود و آن را سرکوب نماید سعادت دنیا و رستگاری آخرت را کسب کرده است.

امام جمعه دزفول افزود: در روایت آمده است که غدیر روز تبسم مؤمنین است و هرکس در این روز کسی را متبسم و شادمان کند خداوند برای او قصری در بهشت مهیا می‌کند و هزار حاجت او را روا می‌سازد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: فرصت عمر کوتاه است باید فرصتها را مغتنم شمرده و آنها را درک کرد.

وی اظهار کرد: معرفت عید قربان، سرکوب هوای نفس و لجام زدن به نفس اماره است و روز غدیر روز اتمام نعمت و اکمال دین باید به حق امیرالمؤمنین معرفت یافته و ولایت امام را پذیرفت.

امام جمعه دزفول گفت: ولایت حق بزرگی است باید به آن معرفت یافته و حق امام علی  علیه السلام را بشناسیم چراکه در اثر شناخت امام جزء منتظران حقیقی خواهیم بود.