۱۱م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵ ق.ظ | کد خبر: 77861

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول به اتفاق شیخ حسین الغبریس عضو شورای راهبردی و معاونت روابط بین الملل تجمیع مقاومت اسلامی لبنان و دکتر مصطفی الدولی نماینده جنبش حماس در سوریه و لبنان با خانواده شهید محمد حسین اثنی عشری دیدار کرد.

شهید محمد حسین اثنی عشیری تنها شهید انتفاضه فلسطین از شهر مقاوم دزفول است

در این دیدار حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول ازشهید محمد حسین اثنی عشیری به عنوان تنها شهید انتفاضه فلسطین از شهر مقاوم دزفول نام برد و اظهارداشت: این شهید بزرگوار در سال ۵۹ در راه آزادی قدس شریف و اسلام عزیز در مبارزه با صهیونیسم غاصب در جنوب لبنان به شهادت رسید.

امام جمعه دزفول افزود: شهید اثنی عشری افتخاری برای شهرستان دزفول و باعث سرافرازی اسلام عزیز است.

سخنان شیخ حسین الغبریس

همچنین در این دیدار شیخ حسین الغبریس با قدردانی از صبر و ایثار خانواده شهید اثنی عشری  اظهار داشت: جاری شدن خون این شهید بزرگوار همانند درختی است که در فلسطین کاشته شده است.

وی افزود: جنگیدن شهید اثنی عشری با سن و سال کم در مبارزه با صهیونیستها موجب علاقه بیشتر مردم فلسطین و لبنان به ایران شده است.

سخنان دکتر مصطفی الدولی

دکتر مصطفی الدولی نماینده جنبش حماس در سوریه و لبنان نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید اثنی عشری جایگاه شهدا را نزد پروردگار متعالی دانست و بر ضرورت استمرار آرمانهای متعالی شهیدان تا پیروزی نهایی تأکید کرد.

در این دیدار خانواده شهید اثنی عشری با خوش آمد گویی به نمایندگان حزب الله و حماس خواستار برگزاری همایش مقاومت در دزفول  و معرفی این شهید مدافع قدس شریف در این اجلاس شد.

شایان ذکر است هدیه‌ای معنوی متبرک به حضرت زینب(س) به خانواده شهید اثنی عشری اهدا شد.

دراین دیدار فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان دزفول، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس موزه دفاع مقدس دزفول و جمعی از پیشکسوتان بسیج حضور داشتند.