۱۱م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴ ق.ظ | کد خبر: 77858

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” شیخ حسین الغبریس عضو شورای راهبردی و معاون روابط بین الملل تجمیع مقاومت اسلامی لبنان به اتفاق دکتر مصطفی الدولی نماینده جنبش حماس در سوریه و لبنان عصر امروز با امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه این شهرستان دیدار کرد.

جبهه مقاومت در بسیاری از کشورها گسترش یافته و ارکان اسرائیل را به لرزه درآورده است

در این دیدار که جمعی از فرماندهان و مسئولان محلی حضور داشتند ابتدا حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن خوش آمد گویی به نمایندگان حزب الله و حماس در سفر به این شهرستان، از دزفول بعنوان شهر علما و بزرگانی چون شیخ اعظم انصاری(ره) و نماد مقاومت  آیت الله قاضی امام جمعه فقید این شهرستان یاد کرد و افزود: دزفول با تقدیم ۲۶۰۰ شهید و تحمل ۱۷۵ موشک  و تخریب ۲۰۰۰۰ هزار واحد مسکونی آموزشی و مذهبی توانست در مقابل رژیم بعثی صدام و قدرتهای جهان در دوران دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ مقاومت ایران را در این شهر رقم زند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: جبهه مقاومت امروز در بسیاری از کشورها گسترش یافته و ارکان و ستونهای اسرائیل را به لرزه درآورده است.

عزت و سربلندی جبهه مقاومت مرهون خون شهدا است

وی افزود: عزت و سربلندی جبهه مقاومت مرهون خون شهدا است و شهید محمد حسین اثنی عشری تنها شهید انتفاضه فلسطین از شهر شهید پرور دزفول و استان خوزستان است.

بزودی نماز در قدس شریف اقامه خواهد شد

امام جمعه دزفول تأکید کرد: سرنوشت امت اسلامی با ارتباطات و محبتهای میان ملتها در مسیر پیروزی در برابر دشمنان اسلام قرار گرفته و بزودی نماز در قدس شریف اقامه خواهد شد.

سخنان شیخ حسین الغبریس

در این دیدار شیخ حسین الغبریس عضو علمای مقاومت اسلامی لبنان با قدردانی از مقاومت مردم دزفول در دوران دفاع مقدس گفت: نزدیک شدن فاصله معنوی بین مردم لبنان و فلسطین به برکت خون شهدای عزیز است.

نماینده حزب الله لبنان تأکید کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در بین اقوام و ادیان و عرب و غیرعرب جایگاه ممتازی یافته و آمریکا و اسرائیل را وحشت زده کرده است.

شیخ حسین الغبریس تصریح کرد: اکنون برخی از مردم کشورهای عربی خواستار وحدت امت اسلامی شده‌اند و از سیاستهای جمهوری اسلامی ایران در دفاع از آرمانهای جبهه مقاومت در مقابله با صهیونیستها حمایت می‌کنند.

سخنان دکتر مصطفی الدولی نماینده جنبش حماس در سوریه و لبنان

همچنین دکتر مصطفی الدولی نماینده جنبش حماس در سوریه و لبنان  مقاومت مردم ایران و  دزفول را در دوران دفاع مقدس همانند مقاومت مردم غزه در برابر صهیونیسها دانست و اظهار داشت: به برکت خون شهدا نصرت و پیروزی نصیب مقاومت در منطقه شده است.

وی افزود: پیروزیهای حماس و مقاومت مرهون حمایتهای معنوی و مادی جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده جنبش حماس در سوریه و لبنان اظهار کرد: غزه اگر چه شهر کوچکی است اما بیشترین نیروها را در مقابله با صهیونیستها دارد و از موشکهایی برخوردار است که لرزه بر رژیم اشغال‌گر قدس انداخته است.

دکتر مصطفی الدولی اهداف شیعه و سنی را در یک لباس و در یک هدف دانست و افزود: اتحاد و وحدت بین مسلمانان موجب خوف اسرائیل شده و از این بابت این رژیم اشغال‌گر با استفاده از برخی از کشورها بدنبال اختلاف در میان آنها هستند.

نماینده جنبش حماس در سوریه و لبنان  تأکید کرد: بی شک با وحدت امت اسلام پیروزی نهایی از جانب جبهه مقاومت خواهد بود.