۲۵م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید غلامحسین دیمی

وخود را موظف دانستم که همراه همه رزمندگان اسلام اقدام به دفاع کنم.

زمان انتشار: ۲۵م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 77829

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید غلامحسین دیمی

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الأَمْوَالِ وَالأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

سورة بقره آیات ۱۵۴و۱۵۵

و البته شما را به سختیهائی چون ترس گرسنگی ونقصان اموال و نفوس و آفات زراعت بیازمائیم و بشارت ومژده آسایش از آن سختیها به صابران است. آنان که چون به حادثه سخت و ناگواری دچار می‌شوند، صبوری پیشه کنند وگویند از آن خدائیم و بسوی او باز می‌گردیم.

پس از عرض سلام و حمد و سپاس الهی وعرض ادب به پیشگاه حضرت ختمی مرتبت محمد بن عبدالله و وصی وجانشین ایشان حضرت علی(ع) و دخت معصومش حضرت فاطمه زهرا(س) و با عرض ادب به پیشگاه اولاد معصومش امام حسن(ع) زینب کبری(س) وامام حسین(ع) وسایر ائمه اطهار.

و با عرض ادب به پیشگاه بقیة الله الاعظم امام مهدی(عج) و نائب بر حقش امام خمینی بت شکن و بنیانگذار جمهوری اسلامی، ابرمرد قرن، ابراهیم زمان و ضمن عرض سلام به پیشگاه شهدای اسلام از صدر اسلام تا شهدای انقلاب اسلامی ایران، شهدای جنگ تحمیلی و شهیدانی که بوسیله سربازان بدون یونیفرم آمریکای جنایت کار به شهادت نائل آمده‌اند. بالاخص شهید مظلوم آیت الله مفتح وشهدای محراب عبادت آیت الله مدنی و شهید مسئول، برادر رجائی و باهنر محبوب و ضمن آمرزش برای همه شهدا از خداوند و صبر و استقامت برای بازماندگان.

بار دیگر با عرض سلام به پیشگاه حضرت امام خمینی از خداوند تبارک وتعالی خواهانم که وی را تا انقلاب حضرت مهدی(عج) نگه دارد. چون در طول عمرم نتوانستم برای اسلام شخص مفیدی باشم و فعالیتی در راه اسلام انجام داده باشم و فردای قیامت باید جوابگوی آن باشم.

لذا به امر امام امت ولایت فقیه که همان امر پیامبر وخداست به جبهه جنگ رفته برای دفاع از جمهوری اسلامی خدمتی به اسلام کرده باشم وخود را موظف دانسته که همراه همه رزمندگان اسلام اقدام به دفاع کنم وهمانطوری که همه می‌دانند دفاع یک امر واجب بر همه می‌باشد وامیدوارم که خون ناقابل من بتواند مثمر ثمر قرار گیرد.

من از همه ملت عزیز و شهید پرور و مسلمان می‌خواهم که نگذارند منافقین و کفار، خون عزیزان را پایمال کنند و قلب امام امت را به درد بیاورند.

پدر ومادر عزیز: اگر در دوران زندگی نتوانستم رضایت شما را بجا آورم و خدمتی برای شما انجام داده باشم امیدوارم که مرا ببخشید تا خداوند نیز از تقصیرات من بگذرد .

اما خواهران وبرادران عزیز: از شما نیز می‌خواهم که مرا ببخشید و خواهش مرا نیز بپذیرید. من از شما می‌خواهم که اسلام را یاری کنید و نشان دهید که فرزند اسلام و دست پرورده قرآن کریم هستید.

و از پدر و مادر و خواهران وهمه کسانی که مرا می‌شناسند می‌خواهم که بعد از من گریه و زاری نکنند و با این کار خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند. و از خداوند می‌خواهم که برادر خامنه‌ای رئیس جمهور و برادر هاشمی رفسنجانی و تمام علمای اسلام که مخلصانه در راه اسلام عزیز فداکاری می‌کنند، در پناه خود حفظ نماید.

از همه شما می‌خواهم که در راه اسلام عزیز فداکاری کنید و فریاد مظلومان عالم را از جهانخواران بگیرید.

در پایان از خداوند می‌خواهم که امام امت را تا ظهور حضرت مهدی(عج) نگهدارد.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

والسلام

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول