۱۸م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه محمد جواد علی بهار

من تنفر خود را از ابرقدرتها و عمال آنها و گروهکهای جنایتکار داخلیشان اعلام می‌کنم.

زمان انتشار: ۱۸م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 77825

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه محمد جواد علی بهار

درود بر رزمندگان اسلام، بر شهیدان به خون غلطان تاریخ سرخ شیعه و درود بر شهیدای جنگ تحمیلی سلام و درود بر خمینی این پیام آور آزادی اسلامی سلام بر مادرانی که فرزندانی چون علی اکبر در دامان پروراندند. سلام بر پدرانی که فرزندانشان را اسماعیل وار به مسلخ عشق فرستادند.

پدر و مادر ضمن قدردانی از زحماتی که برای من کشیده‌اید تشکر لازم را می‌نمایم.

مادر اگر شهید شدم بر من گریه مکن. چرا؟ چون خدا ما را به ترس و گرسنگی و نقص در جان و مال می‌آزماید. اگر قضای الهی بر این است که من شهید بشوم این آزمایشی است از طرف خدا و شما را به نقص در ثمره زندگیتان می‌آزماید و در این میان صابران را بشارت می‌دهد.

اینک موقع آن است که رسالت پیام رسانی خود را هم چون زینب(س) انجام بدهی و پدر تو باید همچون ابراهیم باشی و پسرت را تقدیم انقلاب اسلامی کنی. درخت اسلام احتیاج به خون دارد. عطش نباید بر این شجره چیره شود. این درخت باید همواره سیراب بماند چه با خون هابیل، چه با خون حسین(ع)، چه خون علی اصغر حسین(ع)، چه خون شهدای بیست و دوم بهمن و چه خون من و اصولا خون تمامی شهیدانی که به جرم امر به قسط، بناحق کشته شدند.

کسی به خانواده ما تسلیت نگوید. چرا که آنها امانت خود را به او برگردانده اند و این باید باعث خوشحالی باشد.

من در اینجا اعلام می‌کنم که پیرو خط امام هستم. امام خمینی را به عنوان اسطوره مقاومت در راه خدا، مظهر عشق به خدا و مظهر أَشِدَّاءُ عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ  می‌دانم من می‌خواهم اولین بنیانگذار خط سرخ شهادت در خانواده‌ام باشم. و هر کس این وصیتنامه را می‌خواند و می‌شنود، می‌خواهم که از روحانیت مبارز پشتیبانی کند. من تنفر خود را از ابرقدرتها و عمال آنها و گروهکهای جنایتکار داخلیشان اعلام می‌کنم. از دوستان و خانواده‌ام می‌خواهم چنانچه ناراحتی از من دیده‌اند مرا ببشخند و از مسئولان حسینیه کمال تشکر را دارم.                                           والسلام

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول