۶م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲ ب.ظ | کد خبر: 77801

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمن قاضی دزفولی در دیدار مسئولین شعبه دوم تامین اجتماعی دزفول به مناسبت گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی گفت: خدمت به مردم ریشه اسلامی و دینی دارد و مردم باید از خدمات نظام برخوردار باشند.

امام جمعه دزفول ادامه داد: خدمات رسانی در جامعه، در دستورات دینی متنوع و گسترده است و همین امر باعث می‌شود که از نظر فکری، اعتقادی و نظری از دیگر کشورهای غربی متمایز باشیم.

وی ضمن اشاره به خدمات ارزنده ۴۰ ساله پس از انقلاب، تلاش مسئولین تأمین اجتماعی را برای قشر نیازمند جامعه ضروری دانست و افزود: یکی از مواردی که باید مورد توجه کارمندان دولت قرار گیرد صبوری مسئولین در برابر مراجعین است.

امام جمعه دزفول همه خدمت گذاران را بدهکار انقلاب و مردم دانست و افزود: امانت داری یک دستور الهی است و مسئولیت پذیری کارمندان و امانت داری لازم و ضروری می‌باشد.

امام جمعه دزفول اداره تأمین اجتماعی را یک دستگاه خدمت رسانی مستقیم به جامعه دانست و اظهار داشت: با وجود دستگاههای خدمت رسانی فراوان در جامعه، قویترین و منسجم ترین و پردرآمدترین تشکیلات خدمات کشور، تأمین اجتماعی است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: تأمین اجتماعی فراتر از دولت و وابسته به نظام است و باید مجموعه این سازمان در خدمت بیشتر به مردم اهتمام بیشتری ورزد.

شایان ذکر است مسئول شعبه دوم تأمین اجتماعی، گزارشی اجمالی از فعالیتهای سال گذشته ارائه داد.