۴م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید محمدرضا خردمند پور

به امید اینکه مرگ و همه کارهایمان برای رضای خدا باشد.

زمان انتشار: ۴م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 77724

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید محمدرضا خردمند پور

شهدا شمع محفل بشریتند  استاد شهید مرتضی مطهری

(مَنْ عَرَفَ نفسَه فقد عَرَفَ ربَّه.  هر کس خود را شناخت سپس خواهد شناخت خدارا.) امام علی (ع)

با عرض سلام خدمت حضرت مهدی آل محمد(ص) و نائب بر حقش امام خمینی و امت شهید پرور. آنان که رفتند کاری حسینی کردند و آنان که مانده‌اند باید کاری زینبی انجام دهند.

شما برای نابودی آفریده نشده‌اید؛ بلکه برای ماندن و باقی بودن بوجود آمده‌اید و با مرگ تغییر مکان می‌دهید و از منزلی به منزل دیگر انتقال می‌یابید.

برادران و خواهران آنان که رفتند همچون حسین(ع) با خون و شمشیر و آتش سلاحشان نشان دادند که خود طالب شهادتند که ان‌شاءالله خداوند از آنان قبول کند. آنان که مانده‌اند باید همچون زینب(س) پیام همه شهدا را به گوش تمام جهان برسانند.

برادران و خواهران در جهان دو چیز است که بهتر از آنها نیست. اول: خدمت به خدا وسپس خدمت به خلق اوست . خوب است که همه کارهائی را که انجام می‌دهید اول بخاطر خدا باشد و بعد برای خلق او. البته برای اینکه او از شما راضی باشد. امیدوارم که همه کارهایتان برای خدا باشد و ان‌شاءالله از شما قبول کند تا رستگار شوید.

خدایا به من و همه ما زیستن عطا کن که در لحظه مرگ بر بی‌ثمر گذشتن آن حسرت نخوریم. از امام اطاعت کنید که عصاره اسلام است. و او را تنها نگذارید که نماینده حجه ابن الحسن(ع) است.

اما خانواده عزیزم امیدوارم وقتی خبر هجرت مرا از دنیای فانی به شما رساندند خود را ناراحت نکنید که رفتن راه همه ماست که چه بهتر آن که در راه پاک مولا سیدالشهدا و برقراری پرچم اسلام و احکام قرآن باشد.

هر کس بر او حقی دارم او را برای رضای خدا می‌بخشم و هرکس بر گردن من حقی دارد اگر مادی است می‌تواند آن را از خانواده‌ام طلب کند و اگر نه، برای رضای خدا آن را بر من ببخشد.

به امید اینکه همه ما مرگمان و همه کارهایمان در راه رضای خدا باشد.

والسلام

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

۱۸/۴/۶۴