۲۲م، تیر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ | کد خبر: 77623

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده نیروی انتظامی دزفول در دهه کرامت با خانواده‌های شهیدان خوشنودی، سعید شادبخش و  محمدحسن جاموسی از شهدای نیروی انتظامی دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

امام جمعه دزفول در این دیدارها ضمن تبریک ایام دهه کرامت گفت: باید از روحیه استقامت و پایداری خانواده‌های معزز شهدا پیام گرفت و وظیفه خود را در قبال ایثارگری و مقاومت آنها انجام داد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دیدار با خانواده‌های شهدا را تجدید میثاقی با آرمانهای بلند شهدا و امام شهدا دانست و افزود: گام برداشتن در راه شهدا و بهره بردن از مشعل فروزانی که شهدا برای هدایت جامعه برافروختند توفیقی است که باید آن را از خداوند طلب نمود.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا در صبر و پایداری، ایثارگری و  تقدیم فرزندان برومند خویش به اسلام و نظام و ولایت برای جامعه الگو هستند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امروز دشمن سعی دارد جوانان را نسبت به ارزشهای انقلاب اسلامی بیگانه کرده و بین آنها فاصله ایجاد کند ولی این تجدید پیمانها نقش شهدا در استمرار انقلاب اسلامی را یادآور می‌شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: باید از جایگاه و منزلت شهدا در جامعه و نزد خداوند عبرت گرفت و با عملکرد خود و انجام وظیفه نسبت به شهدا در روز واپسین، نزد شهدا و امام شهیدان روسفید باشیم.

شایان ذکر است که هدایایی از طرف امام جمعه دزفول، نیروی انتظامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران به رسم یادبود به خانواده‌های شهدا اهدا شد.