۱۴م، تیر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵ ق.ظ | کد خبر: 77496

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جمعی از مربیان پیش دبستانی شهرستان دزفول به نمایندگی از طرف قریب ۸۰ مربی که از سال ۱۳۹۴ وارد مدارس دولتی شده‌اند به همراه مدیر آموزش و پرورش دزفول و حجةالاسلام والمسلمین فیض الاسلام امام جمعه شهر امام جهت پیگیری مشکل استخدامی خود با امام جمعه دزفول دیدار کردند.

امام جمعه دزفول پس از شنیدن مشکلات مربیان گفت: مشکل اشتغال در تمام کشور وجود دارد و علیرغم تأکید مقام معظم رهبری بر جوانگرایی و بها دادن به جوانان، بیشترین آسیب به جوانان وارد می‌شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن بیان کلامی از امیرالمؤمنین علی علیه السلام افزود: برای کارهای اداری و استخدامی قوانینی وجود دارد، اگرچه ممکن است که این قوانین کامل نباشند ولی باید در جامعه ضابطه‌مند عمل کرد.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به اینکه مسئولین در صدد حل مشکل هستند تصریح کرد: باید با صبر و تدبیر و تلاش در پیگیری حل مشکل، مرحله مشکل اشتغال در جامعه را پشت سر گذاشت.

همچنین جرجانی مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: کمبود نیروی انسانی در استان ۱۷ هزار نفر است که با احتساب ۷ هزار حق التدریس، ۱۱ هزار نفر کمبود نیرو وجود دارد.

وی افزود: علیرغم تمایل به حل مشکل اشتغال مربیان پیش دبستانی، قوانین وضع شده از سوی مدیران ارشد دست ما را بسته است ولی با این حال درخواست مربیان را به فرمانداری، استانداری و آموزش و پرورش انتقال خواهیم داد.