۲۸م، تیر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید غلامعلی مدبر

این جنگ که یک آزمایش الهی برای بندگانش و جنگ حق بر باطل است.

زمان انتشار: ۲۸م, تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 77469

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت نامه برادر شهید غلامعلی مدبر

پس از عرض سلام و سلامتی امیدوارم که از درگاه خداوند متعال آن خدائی که پیامبر(ص) را فرستاد تا انسانها را از ظلمت و تاریکی به مسیر روشنائی هدایت کند، پیروز و موفق باشید.

در این سنگر اسلام خواهر مهربان من با شما چند سخنی دارم که امید است این سخنان بتواند شما را خوشحال کند. خواهر مهربان: حضرت علی(ع) می‌فرماید: نه زندگی آنقدر شیرین است و نه مرگ آنقدر ترسناک.

خواهر: وقتی این جمله را از حضرت علی(ع) می‌شنوم دوست دارم همه چیزم را فدا کنم. حتی جان نا قابلم را. بخصوص در و جنگ اسلام بر کفر است.

خواهر مهربانم: من می‌دانم تو چه احساسی نسبت به من داری و چقدر مرا دوست می‌داری. اما دلم می‌خواهد شما که اینقدر مرا دوست می‌داری، دو برابر از این، اسلام را دوست داشته باشی و به الله تکیه کنید.

خواهر:حضرت زینب (س) آن بانوی پاک و آن شیر خروشان چقدر برادرش و آن پسران برادرش را دوست می‌داشت. اما خواهر عزیز: وقتی دین اسلام را در خطر دید و دشمن می‌خواست آن را نابود کند؛ آن بانو تمام برادرانش را تقدیم اسلام کرد و خود آن بانوی بزرگ تا آخرین قطره خون برای اسلام کوشید و در برابر دشمن مقاومت کرد.

پس بنابراین از تو خواهر می‌خواهم که  اینقدر در فکر من نباشی. زیرا حال من بسیار خوب است و در اینجا راحت تر هستم.

ای خواهر مهربان من: می‌دانم راه تو، راه زینب(س) است  و تو تا آخرین نفس در سنگر اسلام می‌جنگی. پس مقاومت کن و مقاوم باش و صبر کن و از صابران باش. باشد که خدا پیروزی را نصیب مسلمین می‌گرداند.

سلام مرا به دیگر برادران و خواهران برسان

والسلام

غلامعلی مدبر