۱۰م، تیر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 77445

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز در شام شهادت امام جعفر صادق(ع) با حضور حجج اسلام محمدزاده رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان، قاضی امام جمعه دزفول و مسئولین شهرستان دزفول در جمع اهالی شهر امام سالروز شهادت این امام همام را تسلیت گفت و یاد شهدای هفتم تیر شهید بهشتی و یاران ایشان را گرامی داشت.

امام جمعه اهواز در بیان و  تفسیر آیه ۳۳ سوره احزاب به پاکی و طهارت اهل بیت اشاره کرد و افزود: در تمام عالم هستی همین ۱۴ نفر مطهر و پاک هستند و تنها راه مطهر شدن انسانها رفتن در مسیر اهل بیت می‌باشد.

نماینده ولی فقیه در استان زیارت جامعه کبیره را تأیید آیه ۳۳ سوره احزاب دانست و اظهار کرد: صلوات بر پیامبر و آل پیامبر تمام انسانها را پاک و مطهر می‌کند و خداوند در ادامه آیه می‌فرماید که خداوند و ملائکه صلوات می‌فرستند، اهل ایمان نیز باید صلوات بفرستند و در برابر فرمان خدا تسلیم و مطیع باشند.

حجةالاسلام والمسلمین موسوی فرد در ادامه به دعای عهد امام زمان نیز اشاره و تصریح کرد: در دعای عهد با امام زمان(عج) عهد و پیمان می‌بندیم ولی در واقع با خدا عهد و پیمان می‌بندیم، چراکه عهد با امام عصر(عج) همان پیمان با خداوند است.

امام جمعه اهواز تنها صراط مستقیم را پیامبر دانست و گفت: تنها راه و مسیر رسیدن به مقام قرب الهی پیمودن راه پیامبر و آل پیامبر است.

شایان  ذکر است که امام جمعه اهواز با ذکر مصیبت سخنان خود را به پایان رساند.