۹م، تیر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷ ق.ظ | کد خبر: 77426

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به همراه جمعی از مسئولین شهرستان به مناسبت فرا رسیدن هفتم تیر با خانواده شهید حجةالاسلام والمسلمین سید محمدکاظم دانش(ره) نماینده فقید مردم شوش در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

امام جمعه دزفول در این دیدار ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) به حادثه ۶ تیر ماه ۱۳۶۰ اشاره کرد و گفت: در ششم تیرماه ترور نافرجام مقام معظم رهبری اتفاق افتاد و خداوند ایشان را بعنوان ذخیره انقلاب حفظ کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی یاد شهدای ۷ تیر، شهید بهشتی و یارانشان را گرامی داشت و گفت: شهید دانش از شهدای هفتم تیر از مفاخر علمای شهرستان دزفول بود.

امام جمعه دزفول خون پاک شهدا را موجب ضمانت و استمرار انقلاب دانست و افزود: حادثه ۷ تیر از حوادث مهم و تاریخی بود که در پیروزی انقلاب و استمرار نهضت اسلامی نقش مهمی داشت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار کرد: ۴۰ سال را با عزت و سرافرازی به برکت خون شهدا پشت سر گذاشته و امروز نیز رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب به مقاومت در برابر زیاده‌خواهی دشمنان و استکبار جهانی تأکید دارند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: استقامت ملت بزرگ ایران، به دشمن اجازه عملی کردن نقشه‌های خود و رسیدن به اهداف شومشان را نداده است و همچنان راه نورانی شهدا استمرار داشته و انقلاب اسلامی به سمت آرمانهای بلند خود در حرکت است.

امام جمعه دزفول افزود: شهید دانش نزد جوانان جاذبه فراوانی داشت و با سخنرانی شیوا و غرّا آنان را با معارف اهل بیت آشنا می‌کرد، همچون آیت الله قاضی(ره) که جوانان پروانه‌وار گرد شمع وجود آیت الله قاضی می‌چرخیدند و با این محوریت انقلاب اسلامی در دزفول به اهداف خود رسید.