۲۱م، تیر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید حمید ترسلی

زندگی در زمانی که ظلم و ستم استکبار جهانی بر مستضعفین جهان ادامه دارد جز ننگ نیست.

زمان انتشار: ۲۱م, تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 77360

بسم رب الشهداء

وصیت نامه سرباز امام زمان حمید ترسلی

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ

سپاس وستایش خدای را که ما را بر این مقام راهنمائی کرد که اگر لطف وهدایت او نبود ما خود به این مقام راه نمی‌یافتیم واکنون که برادران ما در زرمهای بی‌امان خود یکی پس از دیگری شهد گوارای شهادت را نوشیده و به آرزو خود رسیدند و ما نیز بی‌صبرانه در انتظار شهادت نشسته‌ایم.

بار خدایا درود بفرست برمحمد وآل محمد و درود برمهدی (عج) و سلام بر نائب بر حقش خمینی روح خدا وسلام بر تمام شهدای انقلاب اسلامی. (شهادت هدیه‌ای است الهی برای کسانی که لایق آن باشند) امام خمینی(ره)

آری این راهی است که باید طی کرد و سفری که باید به پایان برد. پس چرا مانند علی(ع) و همانند حسین(ع) شهید نشویم.

اکنون که این وصیت نامه را می‌نویسم چند ساعتی بیش به عملیات بزرگ رهائی کربلا نمانده است. ولی نمی‌دانم چرا لحظات انتظار شهادت چقدر دیر می‌گذرد و مرا نگران کرده است. چرا زندگی در زمانی که جز ظلم وستم استکبار جهانی به سر کردگی امپریالیسم وصیونیسم غاصب بر محرومین ومستضعفین جهان ادامه دارد جزننگ نیست.

و آنها بدانند که ما با مرگ سرخمان که آرزوی دیرینه ما می‌باشد، تمامی کاخهای ظلم وستم آنها را ویران خواهیم کرد. تا وعده الهی را که در زمین برقرار می‌شود به ثبوت برسانیم که خدا می‌فرماید : وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ

حال که طلیعه پیروزی اسلام از دریچه نور و روشنائی برقلب سیاهی وظلمت دمیده است و می‌رود تا ندای برحق لااله الا الله والله اکبر انقلابمان را همراه با فریادهای رهائی بخش امام کبیرمان به گوش محرومین عالم برساند؛ من نیز به سهم خود باید چون شمعی روشنی بخش این محفل شوم.

حال که زنده ماندن من سودی برای اسلام نداشت. پس بگذارشهادت من نوید بخش و راه ‌گشای فتح کربلا گردد، که معلم شهادت و امام شهیدمان حسین (ع) آغازگر آن است و من باید تداوم بخش آن باشم؛ که تا پرچم پیروزی فتح قدس را درسرزمین مقدس غصب شدمان توسط صهیونیسم اشغال گر به اهتزاز در آوریم .

مادر جان: اگر من در این حمله به شهادت رسیدم، امیدوارم که خوشحال باشید و اصلاً برای من گریه نکنید که این راه بهترین راه و کوتاهترین راه ونزدیکترین راه برای رسیدن به خداست؛ که مرا عشق به شهادت از خود بی‌خود کرده است و انتظار دارم که شهادت من باعث افتخار وسرفرازی شما باشد. چرا که عشق به شهید شدن را رهبرم خمینی عزیزم آموخته و از خدا می‌خواهم ایشان را تا ظهور حضرت مهدی(عج) برای ما نگهدارد. ان‌شاءالله

پدرعزیزم: امیدوارم که خداوند از شما راضی باشد به خاطر اینکه امانتی را که او به تو سپرده بود، توانستی سالم نگهداری کنید و به موقع دوباره به صاحبش برگردانید. چرا که من در نزد شما امانتی بودم و حالا باید به صاحب اصلی یعنی خدای بزرگ رجوع کنم وان‌شاءالله خدا به شما وتمامی بازماندگان شهدا صبرجلیل عنایت فرماید

وَالسَّلامُ عَلَیْکُم وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ

مرگ اگر مرد است گو نزد من آی         تا درآغوش بگیرم تنگ تنگ

سرباز احتیاط حمید ترسلی

تاریخ ۶۱/۶/۲۱

تاریخ تولد ۱۳۴۰ محل تولد دزفول

تاریخ شهادت ۶۱/۴/۲۳ محل شهادت جبهه شلمچه

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول