۳م، تیر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۳ ب.ظ | کد خبر: 77336

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” همایش پیاده روی خانوادگی زیر نظر معاونت تربیت بدنی حضرت مهدی(عج) نزسا(نیروی زمینی سپاه) در اردوگاه شهید رجایی دزفول برگزار شد.

در این همایش حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی از منظر آیات قرآن کریم به ارزش وجودی انسان پرداخت و گفت: خداوند هستی را برای انسان آفرید چرا که انسان خلیفةالله است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به همایش پیاده روی خانوادگی خاطرنشان کرد: باید از برنامه‌های تفریحی، فرهنگی و ورزشی بصورت مفید و سازنده و در راستای سلامت جسم و روح انسان استفاده کرد.

امام جمعه دزفول سخنان بزرگان را الگویی برای خانواده‌ها بیان و تأکید کرد: ایمان نیازمند عمل صالح است و هر نعمتی مترتب بر ایمان قلبی انسان است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به احادیث پیامبران و بزرگان دین به سفارش نماز در همه ادوار زندگی پرداخت و گفت: مادامی که انسان به نماز اهمیت می‌دهد، در زندگی موفق خواهد بود و نماز است که انسان را نجات می‌دهد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی شاکله شخصیت کودک را عمل والدین برای فرزندان تلقی یاد کرد و اظهار داشت: شما والدین و فرزندان هرکدام باید نقش خودش را در زندگی بنحو احسن انجام دهید؛ چرا که عمل انسان بعنوان یک ناظر، مراقب اوست تا همیشه در مسیر درست حرکت کند.