۱۴م، تیر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه علیرضا مارسولی

من به جبهه آمده‌ام تا بر علیه کفر قیام نمایم.

زمان انتشار: ۱۴م, تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 77176

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

سفارشها و وصیت‌نامه برادر کوچک شما علیرضا مارسولی

الَّذِینَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَجَاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِندَ اللَّهِ ۚ وَأُولَٰئِکَ هُمُ الْفَائِزُونَ

با سلام به پیشگاه حضرت امام خمینی رهبر عالیقدر جهان و بت شکن قرن و با سلام به خانواده‌های محترم شهداء و با سلام به برادران عزیز مسجد.

اینجانب علیرضا مارسولی از طرف بسیج اعزام شده‌ام شده‌ام. عقیده‌ام از آمدن به جبهه این است که سخن امام را لبیک بگویم. من می‌دیدم که امام چه سفارشها وچه سخنرانی‌های بسیار درباره جبهه می‌گفت: تا موقعی که جبهه احتیاج دارد بر همه واجب است که به جبهه بروند و دفاع از اسلام و قرآن کنند.

من با اعزام نیرو به جبهه آمده‌ام تا بر علیه کفر قیام نمایم.

برادران: جبهه را خالی نگذارید. گوش به سخن امام دهید و به جبهه بیایید که واقعاً کارخانه انسان سازی است. برادران: هرگاه خواستید از هواها و خواهش‌های نفسانی فرارکنید به جبهه بیائید.

دیگر سخنی ندارم بجز چند وصیت :

پدر و مادر: من دوست ندارم برایم گریه کنید.

پدر ومادر:  می‌دانم چه زجرها و چه رنجها و چه زحمتهایی برایم کشیده‌اید ولی باید بدانید انسان برای رفتن است و چه بهتر است به راه خدا بروم و در راه خدا کشته شود. اگر ما هم لایق آن باشیم.

پدر و مادر و برادران:  دوست دارم شب اول قبر بر سر قبرم بیایید و برایم دعا کنید تا خدا از گناهان من بکاهد. صبح جمعه بر سر مزارم دعای ندبه را برگزار کنید. دوست دارم مرا با لباس رزم بخاک بسپارید با پیشانی بند. اگر شد پیش بچه‌های مسجد خاکم کنید و مرا غسل ندهید.

از خواهرانم تقاضا می‌کنم زینبی وار در راه اسلام قدم بردارید. اگر کسی پیش من پولی یا چیز دیگری دارد آن را از خانه بگیرد .

وچند سفارش به عزیزان مسجد:

برادرانم: مسجد را خالی نگذارید. جلسه را ترک نکنید که جلسه واقعاً مدرسه انسان سازی کامل است.

دیگر حرفی برای گفتن ندارم.

والسلام

خداحافظ

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

از عمر ما بکاه و بر عمر او بیافزای

رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

التماس دعا علیرضا مارسولی

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول