۱۴م، خرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۶ ب.ظ | کد خبر: 77048

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در مراسم گرامیداشت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد و  سومین سالگرد شهادت سردار شهید محمد زلقی که با حضور امام جمعه و اقشار مختلف مردم ولایت مدار دزفول در آستانه متبرک سبزقبا برگزار شد آیت الله فرحانی با گرامیداشت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: امام خمینی(ره) نخستین شخصیتی بود که در مقابل اسلام آمریکایی ایستاد و آن را باطل کرد.

انقلاب اسلامی با شعار اسلام ناب در مقابل اسلام آمریکایی روی کار آمد

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: رحلت امام خمینی(ره) و آغاز ولایت، درس مقاومت به تاریخ داد.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی با شعار اسلام ناب در مقابل اسلام آمریکایی روی کار آمد و اسلام و مقاومت در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی ایران را نجات داد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: در ۴۰ سال اخیر، انقلاب با اسلام به آزادی و استقلال دست یافته است.

وی با بیان اینکه پشتیبان ولایت فقیه باشید، گفت: پیوست معرفتی گام اول انقلاب شهید مطهری بوده که در این باره امام خمینی(ره) فرمودند « نگذارید آثار استاد مطهری با دسیسه از بین برود جلو انحراف را بگیرد».

منظومه فکری مقام معظم رهبری باید تدوین و بازخوانی شود

آیت الله فرحانی با اشاره به رهبری بی بدیل امام خامنه‌ای در چند دهه اخیر گفت: پیوست گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب است که  منظومه فکری ایشان باید تدوین و بازخوانی شود چرا که در این مدت مقام معظم رهبری به همه اوضاع اشراف داشته و همواره به ملت امید داده‌اند.

ما ثابت کردیم ولایت کوتاه‌ترین راه برای به نتیجه رسیدن است

وی بابزرگداشت شهدای خونین ۱۵ خرداد و سردار شهید محمد زلقی از شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول بر ضرورت احترام به شهدا و تداوم راه آنها تأکید کرد و گفت: ما ثابت کردیم ولایت کوتاه‌ترین راه برای به نتیجه رسیدن است.

امام جمعه دزفول: امام خمینی(ره) با احیاگری خود توانست دوباره اسلام ناب محمدی را به عرصه آورد

پیش از سخنان آیت الله فرحانی حجةالاسلام والمسلمین قاضی در این مراسم با گرامیداشت سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی(ره) با احیاگری خود توانست دوباره اسلام ناب محمدی را به عرصه آورد و امت اسلامی را از خواب بیدار کند.

امام خمینی (ره) عالمی وارسته، مجتهدی شجاع و مدیری مدبر بود که توانست ملت ایران را پیروز کند

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امام خمینی(ره) عالمی وارسته، مجتهدی شجاع و مدیری مدبر بود که توانست ملت ایران، رهبری و انقلاب را پیروز کند.

امام جمعه دزفول ضمن گرامیداشت شهدای قیام خونین  ۱۵ خرداد گفت: در ۴۰ سال اخیر مسیر پرفراز و نشیبی طی شده و امیدواریم راه شهدا همچنان تداوم یابد.

۱۵ خرداد قیامی تاریخی و سرنوشت ساز برای پیروزی انقلاب اسلامی شد

وی اظهارداشت: ۱۵ خرداد قیامی تاریخی و سرنوشت ساز برای پیروزی انقلاب اسلامی شد.

تقدیر از خانواده شهید محمد زلقی

در این آئین از خانواده شهید محمد زلقی چهارمین شهید مدافع حرم شهرستان دزفول تقدیر به عمل آمد.