۱۷م، خرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید حسن آیرمی

مرگ با شهادت در نزد من از عسل شیرین‌تر است.

زمان انتشار: ۱۷م, خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 77019

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه فرمانده شهید حسن آیرمی

خدمت خانواده عزیزو گرامی سلام عرض می‌کنم.

مخصوصاً به مادر و پدرم که جداً به پای من زجر‌ها کشیدند و مرارت‌ها بردند تا من بزرگ شدم و به این جا رسیدم.

مادرم: می‌دانم همچنین پدرم، از رفتنم ناراحت هستی، ولی بگویم به شما که مرگ با شهادت در نزد من از عسل شیرین‌تر است. راستش را بخواهید من مرگ در بستر و راحت زیستن و بدون مرارت را دوست نمی‌داشتم. دوست دارم با مرگم حداقل دینم را به اسلام به مقدار خیلی کم ادا کنم و حداقل بتوانم در آخرت بخدا بگویم که بله من در مسیر تو خیلی گناهان کبیره و صغیره داشته‌ام. آنقدر زیادند که خودم نمی‌توانم بشمارم. ولی ای خدا در راه تو، من از مال و جانم گذشتم و این شهادتم را قبول کن و به خاطر گفتن کلمةه توحید از گناهانم در گذر و مرا مورد عذاب قرار نده، مادر بارفتنم به آرزویم رسیدم.

و این را بگویم که کسی نیست که در دنیا زنده بماند. همه باید بمیرند و این حق همه است. ولی چه مردنی و مرگی بالاتر از مرگ با عزت.

مرگ با خون، مرگ با شهادتی که در مسیر خدا باشد و هدف، رسیدن به کمال و انجام تکلیف و گفتن جمله (الهی، الهی رضا به رضائک و تسلیما لامرک) باشد.

مادر و پدر و خانواده عزیزم: بدانید با رفتنم، نمردم. بلکه بگفته خدا، شهیدان زنده‌اند و در نزد خدا روزی دریافت می‌کنند. بخدا قسم اگر بدانید که می‌دانید فرشته‌ها و گفتار ائمه(ع) درباره شهیدان چیست، ناراحت نمی‌شدید و هر لحظه دعا می‌کردید که کاشکی بجای من بودید. و به لقای پروردگار می‌رسیدید.

و در ضمن می‌خواهم که ممانعت نکنید از آمدن برادرم و همچنین دیگر برادرم که کوچک است. (ان‌شاءالله که بزرگ بشود) به جبهه و در ادامه دادن حرکت ما شهیدان که اگر من نیایم و تو نیایی و ما نیاییم، پس که باید از آبرو و حیثیت اسلام دفاع بکند. از همه تقاضا دارم که برای ظهور امام زمان(عج) دعا کنند و همچنین می‌خواهم که دعای خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار را فراموش نکنید و نیز استدعای  دیگری جهت بخشایش گناهان این بنده حقیر در نزد خدا را خواستارم.

واسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

حسن آیرمی

۳/۲/۶۲

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول