۱۱م، خرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 77008

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار جمعی از اعضای ستاد اربعین شهرستان دزفول از زحمات و تلاشهای ستاد امدادرسانی به سیل زدگان قدردانی کرد.

امام جمعه دزفول گفت: می‌توان به مناسبت عید سعید فطر کاروانهایی برای اعزام به مناطق آسیب دیده از سیل تحت عنوان کاروان فطر آماده شود تا در این روز به مناطقی چون شعیبیه، حمیدیه و شوش ارسال شود.

همچنین در این نشست گزارشی از فعالیتهای ستاد امدادرسانی به سیل زدگان ارائه شد.

در این گزارش بیان شد: علاوه بر کمک رسانی به استان لرستان و شهرهای پلدختر و معمولان، در ۳۴ روز ۲۹۰ هزار پرس غذا در مصلای امام علی علیه السلام دزفول پخت و توزیع شده، توزیع ۱۲۰ هزار قرص نان، تهیه ۲ جهیزیه به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال، تهیه ۳ جهیزیه به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال، برگزاری دو مراسم ازدواج بطور کامل، توزیع ۱۲۰۰ بسته‌ غذایی، توزیع بسته‌های بهداشتی، توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته البسه نو، توزیع ۵ تن کلوچه خانگی، ۶ تن برنج خشک، ۳۰۰ کیلو سبزی خورشتی سرخ شده، ۵۰۰ کیلو انواع حبوبات، ۲۵۰ متر موکت و ۲۰۰ عدد بالش از فعالیتهای این ستاد می‌باشد.

شایان ذکر است که پس از ۳۴ روز فعالیت و پخت غذا در آشپزخانه دزفول و فعالیت در مقر حمیدیه ۳ کاروان شامل مایحتاج خانواده‌های سیل زده ارسال شد که یکی از کاروانها در آستانه ماه رمضان و با عنوان کاروان رمضان اعزام شد.

گفتنی است که کل کمکهای مردمی به سیل زدگان تقریبا ارزشی معادل ۳ تا ۳٫۵ میلیارد تومان می‌باشد.