۱۰م، خرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۱ ب.ظ | کد خبر: 76965

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم انقلابی و روزه‌دار دزفول همگام با دیگر مردم ایران اسلامی راهپیمایی بزرگ و مهم قدس را برگزار کردند.

اقشار مختلف مردم متدین و ولایت مدار دزفول در حالیکه امام جمعه و روحانیان دزفول پیشاپیش صفوف منظم آنان در حرکت بودند در حمایت از مردم مظلوم فلسطین راهپیمایی با شکوه خود را از میدان حاج مرادی دزفول آغاز کرده و یک‌صدا با شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» همچون گذشته در هوای گرم و با زبان روزه نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کردند.

زن و مرد دزفولی با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون «فلسطین تنها نیست» انزجار خود را از استکبار جهانی و اسرائیل بیان کرده و مخالفت خود را با “معامله قرن ” اعلام کردند.

حضور پرشور اقشار مختلف مردم شهرستان دزفول و به خصوص نوجوانان و جوانان انقلابی در گرمای طاقت‌فرسای این شهرستان و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نشان از عزم جدی مردم شهیدپرور دزفول برای مبارزه با ظلم و جنایت و حمایت از مسلمانان بی‌دفاع در سراسر نقاط جهان است.

مردم ولایتمدار دزفول با مشت‌های گره‌ کرده فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند و در ادامه راهپیمایی به صفوف نماز جمعه پیوستند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی امام‌ جمعه دزفول با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص مذاکره با آمریکا، گفت: بدون هیچ مذاکره‌ای باید دشمن را تحت فشار قرار داد زیرا با هر گام عقب‌نشینی دشمن ۱۰ گام جلوتر می‌آید.

وی افزود: همین مذاکره به اهرمی برای فشار بر ایران تبدیل می‌شود لذا باید مقاومت و ایستادگی را همچنان در دستور کار قرار دهیم.

در پایان راهپیمایی، قطعنامه روز جهانی قدس قرائت شد که به تأئید راهپیمایان رسید.