۱۰م، خرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید حسن سلیمی راد

نگذارید این انقلاب به دست نا اهلان بیافتد.

زمان انتشار: ۱۰م, خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 76932

وصیت‌نامه پاسدار شهید اسلام و قرآن حسن سلیمی راد

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

من این وصیت‌نامه را در حالی می‌نویسم که شاید ایزد منان این سعادت را در وجودم قرار دهد و به مأموریتی که بارها از او طلب کردم نصیبم گرداند. چرا که واقعاً یقین دارم که باب شهادت همچنان باز است و اگر لایق باشم از پروردگار متعال خواهانم که این فیض عظما را نصیب بنده حقیر و گناهکار نماید.

و حال اگر قابل باشم وصیتی دارم به مردم شهید پرور و قدرشناس ایران. ای امت حزب الله شما را به مقربان درگاه احدیت قسم می‌دهم که نگذارید این انقلاب که لحظه لحظه‌اش با خون شهیدان آبیاری شده به دست نا اهلان بیافتد.

آری همان چیزی که امام راحلمان فرمودند، و حال که ولایت امر مسلمین بدست خلف صالح امام، ولی امر مسلمین آیت الله العظمی خامنه‌ای می‌باشد، نگذارید که تنها بماند. چرا که یقین بدانید نایب بر حق ولی عصر(عج) می‌باشد و باید مطیع بی‌چون و چرای او باشیم. چرا که اثبات مسلمان بودن با اطاعت از ولی امر مسلمین تحقق می‌یابد.

بدانید که اگر لحظه‌ای غفلت کنیم، آمریکا و دیگر عمالش در کمین هستند تا با پایمال کردن خون شهیدان ریشه این انقلاب را بخشکانند. خصوصاً در این برهه از زمان که بعضی از انسان‌های نادان و عناصر کج فهم آنان دست به دست هم داده‌اند تا با بازی الفاظ و پاشیدن تخم نفاق پایه‌های نظام را سست کنند.

(پس ای مردم به هوش باشید و گوش به فرمان ولایت امر، تا همان گونه که امام راحل با ایجاد انقلاب اسلامی جهان را بر لرزه درآورد و به همه ثابت کرد که استکبار قابل خرد شدن است و در حال حاضر نیز آیت الله خامنه‌ای که سکان رهبری جهان اسلام را به دوش دارند، آنچنان عزت و عظمتی به نظام داده که آمریکا را به خواری و زبونی کشانده و جهان اسلام را بیدار نموده است و جهانیان را آگاه ساخته که باید حکومتهای پوشالی را که آلت دست آمریکایی باشند خرد کرده است و هدایت اداره مملکت خویش را خود با اتکا به خودشان و مبتنی بر اسلام ناب محمد(ص) بدست گیرند.

یَا غَفَّارُ الذُّنُوبِ اغْفِرْ ذُنُوبِی کُلِّها بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ (ص)

والسلام حسن سلیمی راد     تاریخ: ۲۳/۲/۷۷