۷م، خرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱ ق.ظ | کد خبر: 76863

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول از اقشار مختلف مردم شریف شهرستان دزفول، ستاد ۴ خرداد و همه دست اندر کاران و نیز رسانه‌های ملی، استانی و محلی در پوشش و برگزاری آئین ۴ خرداد روز مقاومت و پایداری، روز دزفول  تشکر و قدردانی کرد.

متن بیانیه حجةالاسلام والمسلمین قاضی به این شرح است:

باسمه تعالی

شما دزفولیها امتحان دادید و از این امتحان سربلند بیرون آمدید. امام خمینی(ره)

مردم شهید پرور و مقاوم و ولایت مدار شهرستان دزفول

خدا را شاکریم که بار دیگر با حضور و ایفای نقش بصیرتمند خودتان از حماسه بزرگ و بی بدیل ۴ خرداد حراست نمودید و همچون گوهری درخشان از آن محافظت و پاسداری کردید.

بی تردید رحمت و برکات این ماه شریف و این ایام نورانی و معنوی شامل حال همه مردم متدین و شریف دزفول گردید که اینچنین با همدلی و وحدت به همگان نشان دادید دزفول همان دزفول ریشه دار و مقاوم و استوار است.

بنده برخود فرض دانستم از مساعی و تلاش ستاد ۴ خرداد و همه دست اندرکاران برگزاری مراسمات و همه برنامه‌های اجرا شده در سطح شهرستان دزفول تقدیر بنمایم و از نقش رسانه ملی و رسانه‌های استانی و محلی که در پوشش گسترده مراسم تلاش نمودند تقدیر و تشکر بنمایم.

همچنین از حضور مسئولان محترم شهرستان بویژه نماینده و فرماندار و شهردار و رئیس شورای شهر و اعضای شورای شهر و فرماندهان و پرسنل انتظامی و نظامی عزیز در همه برنامه‌ها و افتتاحیه‌ها و مراسم افطاری در دفتر بنده حقیر، صمیمانه تشکر نمایم.

اجر همگی با خدای متعال و بنده توصیه می‌نمایم چنانچه در این مراسمات با عظمت که چشم دشمنان و بدخواهان دزفول قهرمان را خیره کرده بود نقصان یا گلایه‌ای بوده که طبیعی است، با مطرح نکردن، اجازه ندهید حلاوت و شیرینی ۴ خرداد کاسته شود و سوژه بدست کوردلانی که تاب عظمت ملت و مردم ما را ندارند ندهند.

بدون تردید این عزت و سربلندی برای همه ما مسئولان و مردم شریف شهرستان دزفول می‌باشد و بردباری در مقابل ناملایمات ثمره‌اش عزت هر دو سرا و پیروزی خواهد بود.

زنده و پاینده و سرافراز باد دزفول قهرمان و مقاوم

                                                                                             وَالسَّلَامُ عَلَى عِبادِالله الصَّالِحین

                                                                                   خدمتگذار کوچک مردم و دزفول همیشه سرافراز

                                                                                  سید محمد علی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول