۵م، خرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ب.ظ | کد خبر: 76812

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” صبحگاه مشترک پایگاه چهارم شکاری دزفول به مناسبت گرامیداشت ۴ خرداد روز مقاومت و پایداری، روز دزفول با حضور مسئولین شهر و فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم باشکوه ضمن تسلیت سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام گفت: عزت و سربلندی امروز کشور ایران از مجاهدتهای امام راحل بزرگ مرد تاریخ است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: پیام ما در این صبحگاه مشترک به دشمن این است که به فرموده فرمانده کل قوا گزینه قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمنان اسلام مقاومت است و باید دانست که هزینه مقاومت به مراتب بیشتر از هزینه سازش نیست.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: در ۴۰ سال گذشته ملت ایران با مقاومت خود تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرد و امروز نیز همان مسیر نورانی را ادامه می‌دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تأکید کرد: عربده‌های دشمن نه به معنای قدرت بلکه به دلیل استیصال است.

امام جمعه دزفول افزود: درسی که امروز باید از ۴ خردا گرفت مقاومت مردم و زنان و مردانی است که در مقابل دشمنی که در اوج قدرت بود و توسط ۴۸ کشور دنیا پشتیبانی می‌شد ایستادند و مقاومت کردند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی گفت: نیروهای مسلح با دست خالی و با کمال اقتدار و ایمان کامل و توکل به خدا در مقابل دشمن ایستادند و دشمن را وادار به عقب نشینی کردند.

امام جمعه دزفول ادامه داد: امروز جنگ، جنگ اراده‌هاست و اراده ملت ایران آنچنان قوی می‌باشد که همه نقشه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب خواهد کرد.

وی افزود: ملت بزرگ ایران با قدرشناسی از شهدا، راه آنهارا ادامه داده و با پیروی از فرمانده کل قوا در مسیر مقاومت، بار دیگر شکست سختی به دشمن داده و پیروز میدان خواهد بود.