۱۹م، تیر ۱۳۹۰
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, تیر ۱۳۹۰ ساعت ۴:۱۶ ق.ظ | کد خبر: 7663

وحید یامین‌پور در وبلاگ شخصی خود نوشته است:

اول: چهارشنبه عصر فرزاد حسنی تماس گرفت. با همان لحن همیشگی. اینبار شاکی از سایت ها و سایت بازها که چرا امانت دار نیستند و حرف در ست نمی کنند. از قولش گفته بودند که فرزاد حسنی گفته دخترها شیک و خوش لباس بیرون بیایند! خودش که انکار کرد و گفت این هفته حرفهای هفته پیش رو کاملتر پخش می کنم تا روسیاهی بماند به زغال. می گفت من تاکید کردم که تبرّج، زیبایی نیست و… . با تخریب فرزاد مخالفم. عاقلتر از خیلی های دیگه است. اگر رفقای سوپر حزب اللهی ام ناراحت نمی شوند باید بگویم دوست دارم به تلویزیون برگردد!

دوم: سایت ها دوباره پر شد از حرف و حدیث درباره فرزاد -اینبار فرزاد جمشیدی- و من متعجب که این حرفها به فرزاد سحرهای ماه رمضان نمی آید. دو سه روز صبر کردم ولی طاقت نیاوردم. امروز صبح خواستم زنگ بزنم ولی پیامک زدم : ” دل رفقا را شکاندی، دل با صفای فرزاد را چه به شجریان و پناهی؟!”

فرزاد بلافاصله پاسخ داد: “بیگانه اگر می شکند حرفی نیست… قضیه از خبر دروغ یک خبرنگار آغاز شد! دلتنگ مباش. توضیح مفصلی به همراه فیلم مراسم برای دو خبرگزاری ارسال کرده ام. ماه، پشت ابر نمی ماند. دوستت دارم بیشتر از خودم و کمتر از آقا.”

فرزاد کم نظیر است و خوش زبان. برای رفیق بودن با او همین یک دلیل کفایت می کند!

نظر بینندگان
 1. حسین says:

  سلام
  بابت خبر ممنون. خدا خیرتون بده

 2. hjvjs says:

  او گفت و ما هم باور کردیم!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. فاطمه says:

  سلام.واقعا نمیشه فهمید و درک کرد که چطور می تونن به خاطر چند کلیک بیشتر با آبروی یک انسان بازی کنن.آقای جمشیدی دلهای بیدار هنوز وجود دارند.اما قبول دارم که کمن!!!!!!

 4. آرزو says:

  توی دنیایی که حق وباطل و باهم مخلوط میکنن وبه خورد مردم میدن……

  بردن آبرو چه مومن ،چه غیر…..

 5. زهرا says:

  سلام اقای جمشیدی قمپز در نکن قپی هم نیا بیا بابا همه اینا قپی و قمپز بوده اما ما تو امپاس شدیدیم شما سحر نیومدید ما شب و روزمون قاطی شده (بگوخب )

 6. رعد says:

  صداوسیماکه همش شده ……وانتشار واموزش ….. به شمانیاز داره،

  اصلا این رسالتی به عهده شماست که توی صداوسیما حداقل حضورداشته باشید وابتکاری برای این برهه اززمان جهادی کار کنید!!!!!!

 7. ناشناس says:

  سلام تشخیص حق ازباطل واقعأ سخت شده