۲۷م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۴:۵۴ ب.ظ | کد خبر: 76605

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین با شکوه نماز جمعه دزفول با حضور اقشار مختلف مردم متدین و ولایت مدار دزفول و به امامت حجةالاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی قاضی امام جمعه دزفول در مصلای امام علی(ع) برگزار شد.

در ماه صیام ثمره روزه داری باید تقوای الهی باشد

خطیب نماز جمعه دزفول ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: در ماه صیام ثمره روزه داری باید تقوای الهی باشد.

ایمان آورندگان از منظر قرآن کریم افرادی هستندکه از حلال و حرام الهی پرهیز می‌کنند

وی افزود: ایمان آورندگان از منظر قرآن کریم افرادی هستندکه از حلال وحرام الهی پرهیز می‌کنند.

امام جمعه دزفول گفت: باید تقوا پیشه کرد تا هنگام مرگ نامسلمان از دنیا نرفت.

با رعایت تقوا راه هدایت بشر همیشه باز و هموار است

وی افزود: با رعایت تقوا راه هدایت بشر همیشه باز و هموار است.

ائمه اطهار علیهم السلام مصداق عملی کامل به آیات پروردگار هستند

امام جمعه دزفول مصداق بارز ادای حق تقوا را اهل بیت پیامبر اسلام دانست و افزود: ائمه اطهار علیهم السلام مصداق عملی کامل به آیات پروردگار هستند.

زیرک ترین افراد کسی است که اعمال خود را برای آخرت انجام می‌دهد

وی افزود: خوف از خدای متعال در دنیا، امنیت در آخرت را به دنبال دارد و زیرک ترین افراد کسی است که اعمال خود را برای آخرت انجام می‌دهد.

امام  حسن مجتبی(ع) از ماه رمضان بعنوان یک میدان مبارزه برای طاعت و عبادت الهی یاد کرده‌اند

حجةالاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی قاضی امام جمعه دزفول در خطبه دوم نماز جمعه شهرستان دزفول با تبریک خجسته میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: آن حضرت در تبیین حقیقت ماه مبارک رمضان از این ماه بعنوان یک میدان مبارزه برای طاعت و عبادت الهی یاد کرده‌اند.

وی افزود: از منظر آن حضرت کسانیکه در این مسابقه عقب بمانند زیان خواهند دید.

معراج سفری برای درک رموز هستی و عظمت خلقت پروردگار است

امام جمعه دزفول در ادامه به ۱۷ رمضان سالروز معراج رسول گرامی اسلام اشاره کرد و گفت: معراج سفری برای درک رموز هستی و عظمت خلقت پروردگار است.

بازخوانی سخنان مهم مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام

خطیب نماز جمعه دزفول در ادامه به بازخوانی سخنان مهم مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام پرداخت و گفت: مقام عظمای ولایت در سخنان حکیمانه و تحلیل دقیق از اوضاع سیاسی اجتماعی و داخلی آمریکا راهبرد اصلی ملت ایران را در برابر شیطان بزرگ ایستادگی و مقاومت برشمردند.

اراده قوی ملت مقاوم ایران توأم با توکل بر خدا سرانجام آمریکا را به عقب نشینی واخواهد داشت

امام جمعه دزفول تصریح کرد: اراده قوی ملت مقاوم ایران توأم با توکل بر خدا سرانجام آمریکا را به عقب نشینی واخواهد داشت و در برخورد اراده‎‌ها ملت ایران پیروزی را از آن خود خواهد ساخت.

نباید به آمریکا و آن مردک ابله نادان اعتمادکرد

وی خط و نشان مرعوبین در داخل کشور را برای مذاکره با آمریکا نشان از نادانی آنها دانست و افزود: نباید به آمریکا و آن مردک ابله نادان اعتماد کرد.

جمهوری اسلامی ایران با ابزارهای قدرتمند خود از جمله ابزار موشکی اثر گزارترین کشور منطقه است

وی گفت: در حالیکه امروز جمهوری اسلامی ایران با ابزارهای قدرتمند خود از جمله ابزار موشکی اثر گزارترین کشور منطقه است ولی آمریکا با مشکلات گرسنگی، مصرف بی رویه مواد مخدر، تیراندازیهای زیاد، عدم انسجام دولت و ضعف دستگاه اطلاعاتی روبروست.

برغم مشکلات اقتصادی، جمهوری اسلامی ایران فلزی همچون فولاد است که با مقاومت مردم در برابر آمریکا آبدیده شده 

امام جمعه دزفول تأکید کرد: برغم مشکلات اقتصادی، کشور جمهوری اسلامی ایران فلزی همچون فولاد است که با مقاومت مردم در برابر آمریکا آبدیده شده و فریاد مرگ بر آمریکای مردم از هر دورانی رساتر است.

گران شدن برخی از محصولات کشاورزی داخل کشور ربطی به دلار و یا فشارهای دشمن ندارد

خطیب نماز جمعه دزفول با انتقاد از وضعیت گرانیها بخصوص در محصولات داخلی اظهار داشت: وضعیت گرانی بی مزه شده چرا که گران شدن برخی از محصولات کشاورزی داخل کشور ربطی به دلار و یا فشارهای دشمن ندارد.

وی تأکید کرد: باید مدیریت اقتصادی در کشور بررسی شود تا عیوب کار برطرف گردد.

مردم باید در حل مشکلات نقش آفرینی کنند و در خرید محصولات داخلی و در رونق تولید کمک کنند

امام جمعه دزفول با تأکید بر مطالبه مقام معظم رهبری از کارگزاران نظام و مردم در حل مشکلات کشور اظهار داشت: مردم باید در این راستا نقش آفرینی کنند و در خرید محصولات داخلی، پرهیز از اسراف، کمک به رونق تولید، توجه نکردن به شایعات فضای مجازی و مقابله با جنگ روانی دشمن اهتمام بیشتری ورزند.

دعوت به وحدت مسئولان شهر در خدمت به مردم و تأکید بر گرامیداشت ۴ خرداد و استقبال از نمایشگاه کتاب مقاومت

امام جمعه دزفول در فرازی دیگر از خطبه‌های نماز ضمن دعوت بر همراهی و وحدت مسئولان شهری در چهار چوب وظایف قانونی و در خدمت به مردم بر برپایی آئین ۴ خرداد روز مقاومت دزفول که از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه همان روز در حسینیه ثارالله برگزار خواهد شد تأکید کرد.

وی ضمن دعوت مردم از آنها خواست از نمایشگاه کتاب مقاومت که به همین مناسبت و با ۶۰ در صد تخفیف از اول تا ۷ خرداد در حسینیه ثارالله برگزار خواهد شد دیدن کنند.

گرامیداشت هشتمین مدافع حرم شهرستان دزفول شهید علی سعد

امام جمعه دزفول در پایان خطبه‌ها چهملین روز گرامیداشت هشتمین مدافع حرم شهرستان دزفول شهید علی سعد را ارج نهاد و به خانواده شهیدپرور سعدکه تا کنون ۵ شهید را تقدیم اسلام و کشور کرده‌اند تبریک گفت.