۲۵م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۵م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷ ق.ظ | کد خبر: 76548

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه هماهنگی و بررسی برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت روز ۴ خرداد روز ملی مقاومت و پایداری مردم دزفول با حضور مسئولین فرهنگی شهرستان در نهاد امامت جمعه دزفول تشکیل شد.

امام جمعه دزفول چهارم خرداد و بزرگداشت آن را مهم برشمرد و گفت: روز مقاومت و ایستادگی مردم دزفول بخشی از تاریخ زرین سرزمین افتخارات است که به نام دزفول ثبت ملی شده و همه موظف به گرامیداشت آن بوده و باید در حد توان تلاش شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: یکی از برنامه‌های پیشنهادی در کنار برنامه اصلی بزرگداشت ۴ خرداد، برپایی نمایشگاه کتاب با صبغه دفاع مقدس و عناوین معرفتی، انقلاب اسلامی، سیاسی، اجتماعی، اخلاقی، خانوادگی، رمان و دیگر عناوین مذهبی خواهد بود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: پیشنهاد برپایی این نمایشگاه توسط مؤسسه اندیشه مطهر کوثر می‌باشد که پیش از این کارهای فرهنگی و نمایشگاهی فراوانی داشته است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: این نمایشگاه با ۲۰۰۰ عنوان کتاب با تخفیف ۶۰ درصدی و توزیع ۳۰ هزار بن کتاب ۵۰۰ هزار تومانی به مدت یک هفته برپا می‌شود که کار فرهنگی بزرگی در راستای تأکید مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ کتاب و کتابخوانی می‌باشد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی، برپاکنندگان این نمایشگاه کاغذ و کارتن های باطله را از ادارات و اشخاص خریداری کرده و به ازای آنها کتاب اهدا خواهند کرد.

امام جمعه دزفول برگزاری نمایشگاه کتاب را برنامه اصیل فرهنگی دانست و تصریح کرد: یکی دیگر از پیشنهادات برپا کنندگان این نمایشگاه کتاب جمع آوری مطالبی از شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول و چاپ آن مطالب است که بسیار ارزشمند است.

شایان ذکر است که چگونگی برپایی نمایشگاه کتاب بررسی و پیشنهاداتی ارائه شد.