۲۳م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ | کد خبر: 76536

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” ضیافت افطار امام جمعه دزفول با حضور جمعی از قشرهای مختلف مردمی، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، سپاه و بسیج، مسئولین شهرستان، مسئولین بخش مرکزی، سردشت، چغامیش، اعضای گروههای جهادی و ستاد اربعین و امدادرسانان شهرستان دزفول به سیل زدگان مناطق سیل زده خوزستان و پلدختر در مصلای امام علی علیه السلام قرارگاه فرهنگی این شهرستان گسترانیده شد.

امام جمعه دزفول در این ضیافت، گزارشی از امدادرسانی ارائه داد و گفت: اعضای ستاد امدادرسانی به سیل زدگان شبانه روز تلاش کرده و ۳۴ روز در مصلای امام علی علیه السلام دزفول غذای گرم در ۳ وعده پخت می‌کردند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: همه مردم در جایگاه خود ایثارگرانه زحمت کشیدند که جای تقدیر دارد و با هدایای خود و امدادرسانی نشان دادند که از دولت جلوتر هستند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به سربلندی شهرستان دزفول در قضیه سیلاب اخیر اشاره و اظهار کرد: این حرکت زیبا و خداپسندانه نوعی جهاد محسوب می‌شود، صحنه‌های بی بدیلی از همراهی و همدلی مردم رقم خورد که دفاع مقدس را تداعی ‌کرد.

امام جمعه دزفول به حضور فعال روحانیت نیز اشاره کرد و افزود: دشمن با تبلیغات خود سعی در جدایی اقشار مختلف جامعه داشت که با  همدلی و همراهی امدادرسانان نقش برآب شد.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر اینکه همه اقشار جامعه از هیچ کمکی مضایقه نکردند تصریح کرد: تمام امدادرسانی‌ها به روستاهای آسیب دیده شهرستان شوش از سیل اخیر در همدلی مردم دو شهرستان بسیار مؤثر بود.

شایان ذکر است که در این ضیافت افطار نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجةالاسلام والمسلمین علوی اصل امام جمعه سردشت اقامه شد.