۲۲م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار فرمانده جدید و معاونین نیروی انتظامی دزفول

امام جمعه دزفول: نیروی انتظامی پناهگاه مردم است و نقش کلیدی در جامعه دارد.

زمان انتشار: ۲۲م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۰ ب.ظ | کد خبر: 76526

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در دیدار فرمانده جدید نیروی انتظامی، معاونین ستادی و پلیسهای تخصصی دزفول ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان نیروی انتظامی را یکی از نهادها و دستگاههای بسیار حساس و حیاتی دانست و گفت: بسیار دشوار است که توأم با اقتدار و عدم تعدی از حدود خود، رأفت و مهربانی را حفظ کرد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: مردم باید احساس بکنند که نیروی انتظامی پناهگاه آنهاست.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی مردم شهرستان دزفول را تربیت شده علمای بزرگ و ریشه دار این شهرستان دانست و افزود: مردم دزفول در دفاع مقدس مقاومت کردند و برای رزمندگان حامی و پشتیبان خوبی بودند و این باعث افزایش روحیه رزمندگان می‌شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به تعهدات مردم دزفول نسبت به پرداخت قبوض شهری، آن را نشان از فرهنگ مردم دانست و خاطر نشان کرد: مردم شایسته خدمت هستند و بنده از نیروی انتظامی استدعا دارم که با توجه به چنین سرزمین مقدسی، خدمت شایانی به مردم انجام دهند.

امام جمعه دزفول توانمدیهای نیروی انتظامی و نیروی کارآمد انسانی دزفول را موجب تمایز از دیگر شهرها دانست و گفت: فرمانده و ارشد نیروی انتظامی باید مشکلات مردم از جمله، ناهنجاریهای شهرستان را شناسایی کرده و تمهیدات ایجاد امنیت را فراهم آورد و اینها برای ما سرمایه است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی، نیروی انتظامی را سربازی مستقیم زیر نظر مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: تکلیف ما بعنوان نماینده رهبری این است که با هم تعامل و همکاری داشته باشیم؛ چرا که هدف یکی است، خدمت به مردم و رضایتمندی آنان موجب انسجام و وحدت خواهد شد.

امام جمعه دزفول به اهمیت مطالبه گری فرمایشات رهبری اشاره و اظهار داشت: اگر نیروی انتظامی کارآمد و خدمتگزار مردم باشند؛ قطعا به آنها کمک خواهیم کرد و پیشنهادات را به گونه‌ای که بدخواهان سوء استفاده نکنند تذکر می‌دهیم.

وی ادامه داد: اقتدار، توانمندی، مدیریت، هوشیاری و بیداری نیروی انتظامی به صلاح جامعه و مصلحت نظام است و قطعاَ ما حامی این کار خواهیم بود.

امام جمعه دزفول سرهنگ گراوندی را پرانرژی و پرانگیزه دانست و افزود: می‌توان به نحوی عمل کرد که برای شهرهای دیگر الگو بود، اتحاد و همدلی بین نیروهای خدوم، انقلابی و ولایی بهره‌مندی از توجهات خداوند و موفقیتهایی بیشتر را بدنبال خواهد داشت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی مر قانون را ملاک دانست و تصریح کرد: متخلفان و بزه کارانی هستند که قصد برهم زدن امنیت را از نظر اقتصادی، اجتماعی و هم از نظر اخلاقی دارند و نیروی انتظامی باید با هوشیاری و اطلاعات قوی و منسجم عمل نماید تا موفق باشد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اهمیت مسئولیت عضویت نیروی انتظامی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: عملکرد نیروی انتظامی به سرعت در جامعه سریعاَ انعکاس می‌یابد و باید نیروی انتظامی از ظرفیتهای بروز استفاده کند.

در پایان رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول در بحث روزه خواری تذکراتی داد و ادامه داد: در این شهرستان یک رادیو شهری وجود دارد که مورد استقبال و محبوب مردم نیز می‌باشد و این کار نیروی انتظامی را جهت اطلاع رسانی آسان خواهد کرد.