۱۹م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 76470

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی دزفول با حضور سرهنگ صالحی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی ضمن تبریک حلول ماه رمضان گفت: خداوند در این ماه شریف چتر رحمت خود را گسترانیده و همه مخلوقات را از رحمت و مغفرت خود بهره‌مند می‌کند.

امام جمعه دزفول امنیت را مسئله‌ای دانست که نمی‌توان از کنار آن گذشت و افزود: تلاش فراوان نیروی انتظامی در دزفول بعنوان دومین شهرستان استان برای ایجاد امنیت قابل تقدیر است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: در نیروی انتظامی دزفول نیروهای توانمند و متعهدی وجود دارد و امید است که با  همکاری با فرمانده جدید نیروی انتظامی امنیت پایداری را در منطقه بوجود آورند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: اجرای حدود الهی از موارد پیشگیری از جرم است و ضرورت دارد، باید اجرای حدود الهی تبدیل به مطالبه عمومی شود؛ امنیت مسئله‌ای عمومی است که همه باید برای برقراری آن تلاش کنند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: فضای مجازی زمینه‌ساز بسیاری از جرائم است و باید از همین راه با آنها برخورد کرد، با گسترده‌تر شدن  و پیچیده‌تر شدن جرائم باید از ابزار روز برای مقابله با آنها استفاده کرد.

شایان ذکر است که در این مراسم از تلاشها و زحمات سرهنگ حسین عیدی فرمانده پیشین نیروی انتظامی دزفول قدردانی و برای سرهنگ روح الله گراوندی فرمانده جدید نیروی انتظامی دزفول جهت انجام وظایف به نحو احسن آرزوی موفقیت کردند.