۱۹م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۱ ق.ظ | کد خبر: 76459

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در همایش طلایه داران تبلیغ که در آغاز ماه رمضان و در سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول برگزار شد درخصوص امدادرسانی در قضیه سیلاب اخیر گفت: در امدادرسانی در سیلاب اخیر، تبلیغ عملی که روحانیت همیشه به دنبال آن است و اثر بیشتری دارد صورت گرفت.

امام جمعه دزفول افزود: حضور روحانیت و طلاب جوان در بین امدادرسانان قابل توجه بود و بسیاری از تبلیغات مسموم دشمن را نقش برآب کرد؛ مردم لمس کردند که روحانیت با مردم است و در صورت لزوم در صحنه‌ حضور فیزیکی نیز خواهد داشت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: در این حادثه تمام نیروهای ارزشی، گروههای جهادی و آحاد مردم شهرستان دزفول شبانه روز خدمت کردند و برگ درخشانی در پرونده دزفول ثبت شد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: در امدادرسانی حوزه و طلاب با لباس روحانیت نقش مهمی را ایفا کردند و شرایطی فراهم  شد تا با پشتوانه عمل، بتوان معارف دینی را بیان کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی بیانیه گام دوم انقلاب را مهم و منشوری برای انقلاب و نظام دانست و افزود: این بیانیه خصوصا بخش جوانان باید در دستور کار مبلغین قرار گیرد و برای مقابله با دشمن، باید شرایط و آرایش جنگی داشته باشیم.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: با ارائه راهکار درست به جوانان و جامعه در مسائل فرهنگی و تبلیغی می‌توان فتنه‌ها را خنثی و افکار عمومی را از شرایط سوء استفاده دشمن آگاه کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول بهترین دستور کار تبلیغ را بیانیه گام دوم انقلاب دانست و افزود: مبلغ باید با اولویت بندی و متناسب با نیاز جامعه  راهکار بروز و جوان پسند ارائه نماید.