۱۶م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار جمعی از پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی

امام جمعه دزفول: حضور نیروهای انقلابی در صحنه‌ها دشمن را ناکام و ناامید خواهد کرد.

زمان انتشار: ۱۶م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 76427

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار جمعی از اعضای شورای مرکزی پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در مسجد امام حسن مجتبی(ع) به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در متن بیانیه آمده است که رهبر معظم انقلاب امید به جوانان را مورد تأکید قرار دادند.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید به اصلاح نوع نگاه به مسائل افزود: نباید در مسائل ارزشی انقلاب کوتاه آمده و برخوردی منفعلانه داشت بلکه باید به گونه‌ای عمل کرد که متوجه شوند از ظرفیتهایی که موجب نزدیک شدن به اهداف و آرمانهای انقلاب می‌شود استفاده شده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به اهمیت اثبات توانمندی و ظرفیتهای خود اشاره کرد و گفت: افزایش چنین نشستها و برنامه‌هایی موجب یأس دشمن می‌شود ولی اگر دشمن احساس خلأ کرد به قصد پر کردن فضا پیش خواهد آمد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اولویت اصلی را مسائل فرهنگی عنوان و تصریح کرد: باید بستر مطالبه‌گری را فراهم کرده، مسائل را با جدیت بیشتر پیگیری و به دنبال یافتن راهکار بود.

امام جمعه دزفول به اهمیت ایستادگی در مقابل دشمن اشاره کرد و افزود: باید جوانان همت کرده و با انسجام پیش روند و با بصیرت، حرکت بهنگام و تلاش و کوشش یاور مقام عظمای ولایت باشند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: صرف طرح مشکلات، مشکلی را حل نمی‌کند؛ تشکلات دانشجویی باید حرکت کرده، با روحانیت و نهادهای فرهنگی ارتباط قویتری برقرار کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: حضور نیروهای انقلابی در صحنه‌ها دشمن را ناکام و ناامید خواهد کرد.

شایان ذکر است که در این دیدار علاوه بر ارئه گزارشی از حوزه فعالیتهای پایگاه بسیج دانشجویی، اعضای این شورا مسائل و مشکلات خود را با امام جمعه دزفول مطرح کردند.

در این گزارش بیان شد که این پایگاه از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده و بعنوان اولین نهاد در دانشگاه فعالیت کرده است و چون وابسته به دانشگاه و سپاه می‌باشد فعالیتهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی را دنبال کرده و در تمام زمینه‎‌ها پیشرفت داشته و از پایگاههای نمونه استان می‌باشد.

بارزترین فعالیت این پایگاه بسیج دانشجویی برگزاری اردوهای تشکیلاتی میثم تمار خارج از استان ودر جهت رشد و پرورش نیروهای انقلابی بوده است.