۱۶م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۰ ق.ظ | کد خبر: 76391

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در آستانه ماه مبارک رمضان کاروانی از هدایای مردمی شهرستان دزفول تحت عنوان کاروان رمضان با بیش از ۲۰ خودرو با بدرقه جمعی از مسئولین شهرستان دزفول راهی روستاهای سیل زده شوش شد.

امام جمعه دزفول در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ضمن قدردانی از تمام دست‌اندکاران و رسانه‌ها گفت: دومین کاروان نیازمندیهای روستاهای سیل زده حاشیه دز تحت عنوان کاروان رمضان به همت خیرین، نیروهای مردمی، گروههای جهادی، سپاه و ارتش و سایر نهادها در آخرین روزهای ماه شعبان و در آستانه ماه مبارک رمضان اعزام شد.

این کاروان اعزامی شامل اقلامی چون: آرد، آبمیوه، خرما، کلوچه محلی، مرغ، چکمه، پتو، بسته‌های غذایی و بهداشتی، آب معدنی، نان خشک، سیب درختی و مصالح ساختمانی می‌باشد.

گفتنی است که قریب ۱۲ تریلر مصالح ساختمانی توسط بسیج کوهنوردی شامل سیمان و گچ و ماسه تهیه شده که امروز ۵ تریلر ارسال و مابقی نیز متعاقبا ارسال خواهند شد.

شایان ذکر است که از ابتدای وقوع سیلاب ستاد امدادرسانی به سیل زدگان با استقرار در مصلای امام علی علیه السلام قرارگاه فرهنگی شهرستان دزفول به مدت ۳۴ روز غذای گرم تهیه و به مناطق آسیب دیده از سیل در شوش و شوشتر و حمیدیه و پلدختر ارسال کردند که مجموعا ۲۱۰ هزار پرس غذای گرم به این مناطق فرستاده شد.

همچنین قریب ۷۰ هزار پرس غذای گرم در مقر شهرستان دزفول در حمیدیه و ۱۰ هزار پرس غذای گرم در شعیبیه شوشتر پخته و توزیع شد؛ که مجموعا حدود ۳۰۰ هزار پرس غذای گرم توسط شهرستان دزفول از محل هدایای مردمی پخته و بین سیل زدگان توزیع شد.