۱۴م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲ ق.ظ | کد خبر: 76349

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه دزفول، بسیج فرهنگیان، بسیج دانش‌آموزی و مربیان عقیدتی سپاه ناحیه دزفول ضمن گرامیداشت مقام معلم، اعتقاد و ایمان را نقطه قوت دانست و گفت: پیروزی ایران در دفاع مقدس و ایستادگی در مقابل تمام دنیا، ایمان و اعتقادات قلبی بود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: دشمن در جنگ نرم بسیار تلاش کرد که ایمان جوانان را برباید و از ادامه راه مأیوس کند اما به فرموده رهبر معظم انقلاب هرچه دشمن بیشتر فشار وارد کند اراده قویتر می‌شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: باید مناسبتها را پاس داشت تا دشمن بداند که همه در صحنه هستیم ولی باید پشتوانه معرفت و ایمان را به همراه داشت که برگرفته از فرهنگ عاشورا می‌باشد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید این راه نورانی را برغم تمام مشکلات موجود ادامه داد، مسیر را شناخت تا اهداف گم نشوند و مؤلفه‌های اقتدار را فراموش نکرد، باید دانست که علیرغم جنگ عظیم فرهنگی دشمن، وقتی حادثه‌ای پیش می‌آید اصالتها نمایان می‌شوند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر اینکه باید چشمها را باز کرد و جلوتر از دشمن حرکت کرد، خاطرنشان کرد: در هر پست و مقامی باید روحیه بسیجی، جهادی و انقلابی را حفظ کرده و با روحیه استقامت به قله‌های رفیعی که باید در آینده فتح شوند نگاه کرد.

همچنین سرگرد پاسدار غلامحسین پرهیزگار جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول ضمن تکریم مقام استاد مرتضی مطهری، گزارشی از برنامه‌های حوزه بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی در شهرستان دزفول ارائه داد.