۱۳م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید عبدالحسین دهقان زاده

در کاری که انجام می‌دهید، همیشه خدا را در نظر داشته باشید.

زمان انتشار: ۱۳م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 76311

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

وصیت نامه پاسدار شهید عبدالحسین دهقان زاده

رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَیْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ

بنام خدا و با درود به امام امت و یاد شهیدانی که چون ندای حق را شنیدند عاشقانه بسوی او شتافتند و در اوج انسانیت با خون این حقیقت را گواهی کردند و بسوی معشوق خویش شتافتند و من آنچه در این جنگ و نبرد حق علیه باطل آموخته‌ام، جبهه حق و مکتب دو ضابطه دارد. یک اخلاص و ایثار، تنها برای خدا بودن و در راه خدا خون دادن و بندگی خدا.

وصیت می‌کنم که آنان عاشقانه برای خدایشان زندگی می‌کند و عاشقانه برای او خواهند مرد.

پدر و مادر، آنچه مسلم است این است که من هم مانند دیگر برادران، عاشق شهادتم و اگر مرا شهید بدانید لازم نیست برایم عزاداری کنید.

مادرم و پدر عزیزم شما شب و روز برایم زحمت کشیدید تا مرا بزرگ کردید. اگر من شهید شدم خواهش می‌کنم ناراحت نباشید. افتخار کنید که چنین فرزندی را تربیت کردید و آنهم در راه اسلام شهید شد.

پدر و مادر من نمی‌گویم گریه نکنید. چرا گریه نکنید. ولی گریتان بخاطر خدا و اسلام باشد، نه برای من. مادر و پدر: شما شب و روز برایم زحمت کشیدید و مرا بزرگ کردید از اینکه نتوانستم وظیفه خود را آنطور که باید انجام بدهم، ندادم. امیدوارم مرا ببخشید و از خدا برایم طلب آمرزش کنید و همیشه برای امام امت دعا کنید تا او را برای ما نگه دارد.

مادرم کوه باش و چون کوه استقامت کن و لحظه‌ای از نام و یاد خدا غافل نباش. برادر بزرگم، تو برادر من بودی. من قدر این برادری را نتوانستم ادا کنم. برادر: امیدوارم مرا ببخشی. به شما وصیت می‌کنم که از کوچکی نماز و روزه دارید و همیشه حرف پدر و مادر خود را گوش دهید .

مادر عزیزم: از اینکه بعضی مواقع شما را اذیت کردم مرا ببخشید. مادر عزیزم: شما باید راه زینب (س) را ادامه بدهید و همیشه نماز و دعای کمیل را به پا دارید و این نماز جمعه و دعاهاست که به انسان درس می‌دهد.

خواهرانم: زینب وار با ناملایمات رفتار کنید.

به دوستان :

دوستان عزیز شما را به تقوا دعوت می‌کنم کاری که انجام می‌دهید، همیشه خدا را در نظر داشته باشید. امام را دعا کنید و از خدا بخواهید تا او را تا انقلاب مهدی برای ما نگه بدارد و دوستان عزیز اگر از من بدی دیده‌اید به بزرگی خودتان ببخشید و از خدا برایم طلب آمرزش کنید .

از دوستان و آشنایان می‌خواهم که حرفهای امام امت را فرا راه خودقرار بدهید و برای او دعا کنید.

وَالسَّلامُ عَلَیْکُم وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ

عبدالحسین  دهقان زاده