۱۲م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۲م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴ ق.ظ | کد خبر: 76302

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در دیدار با اهالی روستای سیل زده خلیفه حیدر و روستاهای اطراف با حضور امام جمعه شوش و مسئولین شهرستانهای دزفول و شوش گفت: مردم دو شهرستان دزفول و شوش تفاوتی ندارند و دزفول در همان ابتدا با راه اندازی ستاد امدادرسانی به سیل زدگان با همکاری خیرین و مردم امدادرسانی را شروع کردند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: با هماهنگی امام جمعه شوش و شبکه بهداشت و درمان شوش که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی دزفول است برای پیشگیری از بیماری‌های احتمالی پس از سیلاب در جلسات متعددی تشکیل داده و وارد صحنه شدند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: دزفول بعنوان معین شوش انتخاب و معرفی شد و با استقبال گرم مردم برای کمک رسانی در حد توان روبرو شد.

امام جمعه دزفول سرمایه مردم را اهل بیت دانست و تصریح کرد: مردم با امید و توکل به خداوند تلاش می‌کنند تا زندگی خود را  نجات داده و آسیب ناشی را سیلاب را کم کنند؛ با تلاش آسیبها جبران شده و خاطره محبت و همدلی ماندگار خواهد ماند.

امام جمعه دزفول افزود: باید حداقل امکانات را برای خانواده‌ها فراهم کرد تا در ماه مبارک رمضان مشکلی نداشته باشند.

همچنین حجةالاسلام والمسلمین قاضی در مصاحبه خبرگزاری صدا و سیما گفت: با هماهنگی امام جمعه شوش تعدادی از روستاهای این شهرستان برای تأمین ضروریات زندگی به دزفول واگذار شدند.

امام جمعه دزفول افزود: با بررسی نیازهای این روستاها در قالب یک کاروان شامل گروههای پزشکی، تعمیرکاران لوازم منزل، خودروهای راهسازی، بسته‌های بهداشتی و غذایی و دیگر نیازها به این روستاها اعزام شدند.

امام جمعه دزفول در پایان این مصاحبه مؤکدا از مسئولین درخواست کرد که خسارات ناشی از سیل اخیر را در اسرع وقت جبران کنند.

شایان ذکر است که امام جمعه دزفول با استقبال گرم مناطق سیل زده مواجه شد و در این دیدار سخنان و درددل مردم را شنید.