۵م، اردیبهشت ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱ ق.ظ | کد خبر: 76167

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مدیرعامل مؤسسه خیریه جان نثاران اباعبدالله الحسین تبریز که برای امدادرسانی مصلای  امام علی علیه السلام دزفول مستقر شده‌اند در ابتدای گفتگو با خبرنگار این پایگاه سلام گرم و صمیمانه آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز را به مردم متدین دارالمؤمنین دزفول و امام جمعه دزفول ابلاغ کرد.

آقای سیدعلی نامور ضمن سپاس از خدای متعال جهت توفیق خدمت به مردم در شرایط بحرانی، در خصوص امدادرسانی مردم تبریز به سیل زدگان خوزستان گفت: از آغاز سیلاب در کشور ۴۵ نفر از طلاب مدرسه علمیه مسجد ثارالله تبریز در کار امدادرسانی به مناطق سیل زده پل دختر و خوزستان فعالیت می‌کنند.

وی افزود: از امروز نیز ۲۰ نفر از مردم غیور تبریز با حضور در آشپزخانه ستاد مصلای دزفول به منظور کمک رسانی به سیل زدگان مناطقی از استان خوزستان فعالیت آشپزی خود را با تهیه روزانه ۴۰۰۰ هزار پرس غذای گرم آغاز کرده و این روند تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل خیریه جان نثاران اباعبدالله الحسین(ع) تبریز اظهار کرد: همچنین خیرین و مردم تبریز، بوسیله یک دستگاه تریلر  دهها نوع وسایل مورد نیاز سیل زدگان را تهیه کرده که در حال توزیع بین سیل زدگان خوزستان می‌باشند.

وی گفت: از سوی خیرین تبریز تعدادی سرویس لوازم خانگی به ارزش چهارصد و هشتاد میلیون ریال جهت توزیع به افراد نیازمند سیل زده تحویل ستاد اربعین حسینی دزفول شد.

آقای سیدعلی نامور در پایان از همکاری صمیمانه اهالی مردم متدین و دارالمؤمنین دزفول و ستاد اربعین حسینی این شهرستان مستقر در مصلای دزفول تشکر و قدردانی کرد.