۳۱م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۱م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰ ق.ظ | کد خبر: 76089

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین مرتضی بیگدلی در روز میلاد حضرت علی اکبر(ع) در جمع فرماندهان نیروی انتظامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جوان، ارتش را بازو و جزئی از کل نیروهای مسلح دانست و افزود: دیگر ارکان نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی و زمینی، مکمل نیروهای مسلح هستند.

امام جمعه موقت دزفول حضور نیروهای انتظامی در کشور را نشانه قدرت و اراده‌ای محکم برای اعمال قانون و حفظ امنیت دانست و افزود: جامعه بدون امنیت مطلوب نیست، باید تلاش شود تا امنیت برقرار شود ولو علی اکبرها به شهادت برسند.

رئیس سازمان تبلیغات شهرستان دزفول، بهترین الگو برای تأمین کنندگان امنیت و پاسداران این حریم را حضرت علی اکبر(ع) دانست و خاطر نشان کرد: باور و اعتقاد به ولایت پشتوانه‌ای برای ساخته شدن شخصیت علی اکبر(ع) است که همه خوبیها را در خود پرورش داده است.

حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی به اهمیت مسئولیت پذیری اشاره کرد و ادامه داد: ارائه خدمات نیروی انتظامی در کنار دیگر نیروهای مسلح به سیل زدگان، الهام گرفته از روحیه حضرت علی اکبر(ع) بود که در صحنه قیام کربلا افتخار می‌کرد که سرباز امام زمانش می‌باشد.

وی افزود:دوست و دشمن بر قدرت و تیزبینی و تدابیر داهیانه فرمانده کل قوا آگاه هستند و بزرگترین دغدغه دشمنان خصوصا آمریکا و اسرائیل تدابیر مقام معظم رهبری می‌باشد.