۲۶م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۷ ب.ظ | کد خبر: 75948

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه‌ای با حضور حجج اسلام قاضی امام جمعه دزفول، امام، امام جمعه  شوش و بیگدلی عضو هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت دزفول، رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و مدیران شبکه بهداشت و درمان شوش در نهاد امامت جمعه دزفول تشکیل شد.

امام جمعه دزفول هدف از تشکیل جلسه را کمک و یاری نیروهای شبکه بهداشت و درمان شوش دانست و گفت: خدمات ارائه شده قابل تقدیر است ولی می‌توان با تقسیم کار، مانع وارد آمدن فشار فوق‌العاده بر نیروهای منطقه شده و خدمات را کامل تر و جامع تر و بروزتر ارائه داد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی مسائل بهداشت، سلامت و درمان را اولویت اول عنوان کرد و افزود: سیلاب مشکلات متعددی به دنبال خواهد داشت که در ابتدا بسیاری از آنها دیده نمی‌شوند و با گرم شدن هوا مشکلات بهداشتی نمود یافته و باید پیش بینی لازم صورت گیرد تا مشکلات بیشتری رخ ندهد.

امام جمعه دزفول با اشاره به استقرار مقری از دزفول در حمیدیه اظهار کرد: شهرستان دزفول علاوه بر پخت غذای گرم و تأمین آسیب دیدگان از سیل در مصلای شهرستان، روزانه قریب ۳۰۰۰ پرس غذای گرم در حمیدیه پخت و توزیع می‌نماید.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: می‌توان تدابیری اندیشید که با کمترین امکانات بیشترین خدمات ارائه شود.

همچنین امام جمعه شوش گفت: شبکه بهداشت و درمان خدماتی ارائه کرده است ولی باید به کمبودها و مشکلات توجه کرده و آمادگی لازم را داشت تا از پیش آمدن حوادث جدید پیشگیری شود.

حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی نیز از فعال بودن مواکب شهرستان دزفول در این ایام خبر داد و گزارشی از بررسی میدانی در ۳ روز، از موقعیت سیلاب در مناطقی از استان و حدود میزان خسارات ارائه داد.

در ادامه جلسه دکتر پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و دکتر سواری مدیر شبکه بهداشت و درمان شوش گزارشی از نحوه ارائه خدمات و خدمات ارائه شده در این مدت ارائه دادند.