۲۴م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۴م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰ ب.ظ | کد خبر: 75918

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به مناسبت روز پاسدار با حضور روحانیت، امیر آشنا، فرماندهان و پیشکسوتان سپاه در سپاه ناحیه دزفول اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را تبریک گفت و افزود: در مقابل دشمنی دشمنان اسلام، راسخ و استوار و با تمام توان ایستاده‌ایم و اگر دشمن بخواهد در مقابل اسلام، ملت، نیروهای مسلح و سپاه بایستد در مقابل آنها خواهیم ایستاد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: تمام بسیج جهانی به سبک و سیاق سپاه به راه افتاده و آمریکا را عصبانی کرده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: ترامپ در اوج حماقت و سفاهت و در زمانی که در قضیه سیلاب اخیر، ملت همیاری و امداد نیروهای مسلح بویژه سپاه را لمس می‌کند، و روز پاسدار چنین اقدامی را انجام داد که در پی آن محبوبیت سپاه دهها برابر و تنفر و انزجار از استکبار جهانی صدها برابر شد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: با سخن سخیف ترامپ همه مردم ایران اعلام کردند که پاسدار هستند و عملا ۸۰ میلیون ایرانی پاسدار شدند و آمریکا با دست خود پاسداری را که مساوی دفاع و خدمت به مردم و کشور است نهادینه کرده و نابودی خود را تسریع بخشید.

امام جمعه دزفول با تأکید بر اینکه باید منتظر گشایشها و ظفرها بود تصریح کرد: ملت ایران در آزمونهای سخت الهی کارنامه درخشانی داشته و انصافا در جریان سیلاب خوش درخشید ولی گاه مسئولین از ملت عقب مانده و کم می‌آورند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: مسئولین باید آماده باشند و با تصمیم بهنگام و مدیریت مقتدرانه و نه وامدارانه، باید بجنبند تا خساراتی به بار نیاید، اگر احساس می‌کنند که مسئولینی ضعیف و ناکارآمد هستند باید بهنگام تصمیم بگیرند.

امام جمعه دزفول با اشاره به لباس پاسداری پوشیدن آیت الله قاضی(ره) گفت: مردم به آیت الله قاضی(ره) ارادت دارند؛ این پیر بصیر جایگاه سپاه را دریافت و لباس پاسداری به تن کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: ملت ایران ملتی هوشیار و بصیر است و علیرغم تمام فشارهای اقتصادی به هنگام نیاز در صحنه حضور می‌یابد.