۲۲م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹ ب.ظ | کد خبر: 75865

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در بزرگداشت شهید صیاد شیرازی با حضور فرمانده، رئیس عقیدتی سیاسی، فرماندهان و پرسنل پایگاه چهارم شکاری دزفول در حرم مطهر سبزقبا ضمن تبریک اعیاد نورانی شعبانیه گفت: شخصیت جامع شهید والامقام، مخلص و ایثارگر امیر سپهبد صیاد شیرازی از مشخصه‌های ممتاز ایشان بود که در تمام ابعاد شخصیتی معنوی، نظامی، تربیتی دارای کمالات بود.

امام جمعه دزفول نظامیان را مایه افتخار کشور دانست و خاطرنشان کرد: نماد ارتش معنویات و کمالات شهید است و این مسیر نورانی در این ۴۰ سال پس از شروع انقلاب همچنان ادامه دارد و امروز امرا و فرماندهان و درجه‌داران به شخصیتی چون شهید صیاد شیرازی تأسی کرده و موجب استیصال دشمن شده‌اند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر اینکه در مبارزه حق و باطل عقب نشینی معنا ندارد افزود: دشمنان با تمام توان به میدان آمده‌اند و اگر دشمن بخواهد در مقابل اسلام، انقلاب و سپاه بایستد ما ملت ایران در مقابل آنها خواهیم ایستاد.

امام جمعه دزفول شهید والامقام را معنای اتم و اکمل پیروی از ولایت دانست و افزود: شخصیتی چون شهید صیاد شیرازی دارای سجایای اخلاقی و ملکات فراونی بود که با فقراتی از دعای مکارم الاخلاق امام سجاد(ع) مطابقت دارد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: در کمک رسانی در سیلاب اخیر که تعداد زیادی از استانهای کشور را درگیر کرد، سپاه پاسداران که ترامپ آن را در لیست تروریستها قرار داده خوش درخشید و پا به پای مردم ودیگر نیروهای مسلح در صحنه امداد رسانی حضور یافت.