۲۲م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۱ ق.ظ | کد خبر: 75860

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع امدادرسانان به سیل زدگان  در مصلای امام علی علیه السلام دزفول اقدام ابلهانه رئیس جمهور آمریکا را نشانه ضعف و استیصال دشمن دانست و گفت: دشمنان فهمیده‌اند که مردم، نیروهای مسلح، رهبر و مسئولین همه یکدل هستند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: سیلاب اخیر نمونه‌ای از اتحاد است که همه با همدلی و انسجام به مردم آسیب دیده از سیل کمک کرده، از هیچ خدمتی مضایقه نکردند و هرآنچه در توان داشتند در خدمت مردم قرار دادند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: با وحدت و ایثارگری سپاهیان، تمام تبلیغات دشمن در منفی جلوه دادن سپاه از بین رفت، مردم بیدارتر شده و دوست و دشمن را بهتر شناختند.

امام جمعه دزفول گفت: همچنان به پای آرمانهای بلند انقلاب و مقابل دشمنان استوار ایستاده‌ و با تمام توان از سپاه حمایت می‌کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ضمن محکومیت کار احمقانه شیطان بزرگ تأکید کرد: در پی اقدام رئیس جمهور آمریکا، نفرت و انزجار مردم ایران نسبت به دولت آمریکا چندین برابر شد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: دشمن از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران می‌ترسد چراکه سپاه در هر حادثه و اتفاقی پیشگام و پیشقدم است و همین موجب عصبانیت دشمن شده است.