۲۱م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 75852

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در گفتگو با خبرنگاران در خصوص امداد رسانی به سیل زدگان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: ستاد امداد رسانی متشکل از ستاد اربعین، هلال احمر، سپاه و نیروهای مردمی در مصلای امام علی علیه السلام فعال شده و در هر وعده ۳۰۰۰ غذای گرم تهیه کرده و علاوه بر سیل زدگان دزفول به شهرهای شوش و شوشتر نیز ارسال می‌کنند و امید است که با انسجام و انضباط از هرگونه اسراف جلوگیری شود.

امام جمعه دزفول همچنین به استقرار نانوایی سیار ستاد اربعین شهرستان در مصلا اشاره کرد و افزود: این نانوایی روزانه نزدیک به ۵۰۰۰ قرص نان پخت و در اختیار سیل زدگان قرار می‌دهد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: تمامی کمکهای مردمی شامل پتو، البسه، وسایل شوینده و غیره در مصلی دریافت شده و توسط رابطین تعیین شده و بسیار هماهنگ توزیع می‌شوند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: تعدادی از نهادها و ارگانها در این امدادرسانی همکاری دارند که قابل تقدیر است، همه با همدلی و وحدت و مهربانی در حرکتی زیبا و ارزنده و با شور و اشتیاق به هموطنان امداد می‌رسانند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: شهرستان دزفول علاوه بر آشپزخانه مرکزی در مصلا که از ۱۰ فروردین ۹۸ شبانه روز تلاش می‌کنند مقری نزدیک به حمیدیه در نظر گرفته و با تهیه ۴۰۰ پرس غذای گرم کار خود را آغاز کرده و آمادگی دارد که آن را توسعه دهد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: شهرستان دزفول شهرستان پرتوانی است که خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌دهد و بعنوان دومین شهر استان آماده ارائه خدمات بیشتر به آسیب دیدگان ناشی از سیل اخیر می‌باشد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: باید با تلاش و به میزان وسع و توان خود کمک کرده تا مسئولین فرصت یابند خانه‌های آسیب دیده را بازسازی کنند و انتظار می‌رود که مسئولین نیز دوشادوش مردم در صحنه حضور یابند، تدارکات لازم را فراهم کرده، وعده‌های عملی به مردم داده و خسارات را جبران کنند.