۱۹م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۰ ق.ظ | کد خبر: 75819

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به مناسبت آغاز سال نو۱۳۹۸ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول به همراه جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی با امام جمعه حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در نهاد امامت جمعه دیدار کردند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در این دیدار ضمن تبریک سال نو و تقارن آن با ماه رجب آن را سالی سرشار از مغفرت و رحمت برای ملت ایران آرزو کرد و اظهار داشت: زحمات و تلاش نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت و آرامش مردم در تعطیلات نوروز قابل تقدیر است و دعای خیر مردم را به همراه خواهد داشت.

امام جمعه دزفول با اشاره به حادثه تلخی که در شب عید اتفاق افتاد، گفت: نیروی انتظامی در برقراری امنیت در این حادثه نقش کلیدی داشت که توانست امنیت را به نحو احسن برقرار کند و من به نوبه خود از آنها تشکر و قدردانی می‌کنم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی ضمن اشاره به شعار رونق تولید در سال ۹۸، امنیت را یکی از مؤلفه‌های آن دانست و افزود: باید کسانی که حتی در جاهای دور افتاده‌ مرکز تولیدی راه اندازی می‌کنند احساس امنیت کنند که این موضوع قطعاَ به رونق تولید کمک خواهد کرد و این امنیت مرهون تلاشها و برنامه ریزیهای گسترده نیروی انتظامی است.