۲۷م، اسفند ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹ ق.ظ | کد خبر: 75803

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع مداحان و اعضای ستاد دعای کمیل دزفول ضمن بیان حدیثی از پیامبر اکرم که شجاعترین مردم کسی است که بر هوای نفس خود غلبه پیدا کند گفت: تلاش مداحان و ستاد دعا برای استمرار برگزاری مراسم دعای کمیل که در طول سالیان متمادی نگذاشتند این چراغ نورانی کم سو شود، در ایمان و اعتقادات مردم بسیار مؤثر بوده است، توفیق بزرگی است و اجر و پاداش فراوانی دارد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: بر اساس ارزیابی و نظر سنجی انجام شده، مداحان جزء گروههای مرجعی هستند که در مقام اثرگذاری فرهنگی و دینی در جامعه رتبه اول را دارند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: انتظار می‌رود که این شجره طیبه استمرار یابد و رویش داشته باشد، با نوآوری و خلاقیت جوانان را آموزش دهید چراکه همت ارزشمند و کارساز است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: شهرستان دزفول ظرفیت فراوانی دارد، باید آنها را شناخت، مدیریت و تقویت کرد؛ باید دید و نگاه بلندی داشت چراکه امروز شرایط جامعه بسیار حساس است.

امام جمعه دزفول افزود: محبت و مودت اهل بیت سرمایه بزرگی است و اکسیری است که انسان را نجات می‌دهد، شما منادیان این محبت و فرهنگساز آن هستید، قدر این توفیق بزرگ را بدانید.