۱۷م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار مسئولین آموزش و پرورش دزفول در آغازین روزهای سال 1398

امام جمعه دزفول: تلاش برای حل مشکلات مردم متناسب با مقتضیات جامعه بسیار ارزشمند است.

زمان انتشار: ۱۷م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۷ ب.ظ | کد خبر: 75797

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین آموزش و پرورش دزفول در آغازین روزهای سال ۱۳۹۸ سال «رونق تولید» در نهاد  امامت جمعه دزفول ضمن تبریک نوروز علوی گفت: تلاش برای حل مشکلات مردم متناسب با مقتضیات جامعه بسیار ارزشمند است.

امام جمعه دزفول رضایتمندی مردم را هدف دانست و تصریح کرد: آموزش و پرورش در ایام  تعطیلات نوروزی نقش مهمی در اسکان میهمانان نوروزی دارد که موجب می‌شود که میهمانان خاطره خوبی از شهرستان داشته باشند و ارزش زیادی دارد و قابل تقدیر است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری سال ۹۸ را سال فرصتها و گشایشها اعلام فرمودند اظهار کرد: تقریبا تمام خانواده‌ها مستقیما با آموزش و پرورش ارتباط دارند، این نهاد ارزشمند باید با تمام توان در تحقق شعار سال فرهنگسازی کند تا شعار سال نهادینه شود.

امام جمعه دزفول افزود: باید اذهان و افکار جامعه به سمت و سوی شعار سال سوق داده شود تا در جامعه تبدیل به گفتمان شده و زمینه تحقق آن با تمام ظرفیت حاصل شود.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: هرکس در جایگاه  خود باید با برنامه و استراتژی در این راه گام بردارد و آموزش و پرورش باید فارغ از مسائل حاشیه‌ای و برای رضای خدا از نیروهای توانمند استفاده کند.

همچنین جرجانی رئیس آموزش و پرورش دزفول گزارشی از اسکان میهمانان نوروزی ارائه داد و گفت: امسال علاوه بر سالنها و کانونها و  ۵۵۰ کلاس در ۶۴ مدرسه که تدارک دیده شده بود، ۱۵۰ کلاس در ۱۵ مدرسه به حالت آماده باش بودند؛ و با تدابیر اندیشیده شده هیچ کمبودی برای اسکان در شهرستان احساس نشد و طبق آمار، مسافران در روزهای نخست تعطیلات قریب ۱۸ هزار نفر روز اسکان یافتند.