۱۷م، فروردین ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ | کد خبر: 75792

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار نوروزی مسئولین اداره توزیع برق شهرستان دزفول ضمن تبریک سال نو و استفاده درست از نعم و مواهب الهی گفت: امروز که در جنگ اقتصادی دشمن قرار داریم، نامگذاری سال ۱۳۹۸ به نام “رونق تولید” چون همیشه هوشمندانه و مدبرانه است.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: نام سال یک هجمه مدبرانه در مقابل دشمن است که اگر درست عملیاتی شود قطعا موجب شکست و عقب نشاندن دشمن خواهد شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: صنعت برق یکی از مؤلفه‌های کارساز و کارآمد است و جایگاه ویژه‌ای در موضوع تولید دارد، باید توجه داشت که دستگاه‌هایی که در تحقق شعار سال نقش راهبردی دارند باید برای خود استراتژی تعریف کنند.

امام جمعه دزفول صنعت برق را جدایی ناپذیر از زندگی مردم دانست و تصریح کرد: هرجا احتمال ایجاد اشتغال ولو اندک احساس شود باید در چهارچوب قوانین و مقررات رفتار کرده و آن را حفظ کرد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: در اداره برق دزفول سرمایه‌های خوبی وجود دارد و با حضور جوانان، یک مجموعه کارآمد تشکیل شده است و بنا بر ارزیابی بنده با وجود توان و تجربه و انگیزه و روحیه تلاش، از مجموعه‌های موفق استان به شمار می‌آید.

همچنین مسئولین این اداره ضمن تبریک سال نو خواستار صرفه جویی مشترکین شده و اظهار داشتند که علیرغم بارشهای فراوان باید مدیریت مصرف را در دستور کار داشت تا با کمبود برق مواجه نشویم.