۲۳م، اسفند ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹ ق.ظ | کد خبر: 75552

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در جشن ازدواج و اهدای جهیزیه ۵۰ زوج تحت پوشش بهزیستی که در سالن بهارستان برگزار شد ضمن تبریک حلول ماه رجب، ماه رحمت الهی گفت: در روایت است که در ماه رجب پاداش حسنات مضاعف بوده و گناهان محو می‌شوند؛ خیّرین و مؤسسات خیریه که توفیق فراهم آوردن محبوبترین پیوندها را داشته‌اند مشمول این روایت خواهند بود.

امام جمعه دزفول تسهیل در امر ازدواج را ارزشمند دانست و افزود: سفارش شده است که کارهای نیک را در جامعه اشاعه دهید تا فرهنگسازی شده و موجب تشویق و ترغیب دیگران شود؛ این مراسم نمادی از کار خوب است که باید آن را در جامعه بیان کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفول را پیشقدم در انجام کار خیر دانست و افزود: کار خیر موجب نزول رحمت الهی می‌شود و خداوند وعده داده و سنت الهی است که مودت و مجبت را در دل زوجین قرار دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول به زوجین جوان توصیه‌هایی داشت و افزود: با هم رفیق باشید و به هم سخت نگیرید تا زندگی به کامتان شیرین باشد؛ به پدر و مادرتان احترام بگذارید که احسان به والدین از اعمال خیری است که زود در دنیا  و آخرت به نتیجه می‌رسد؛ مراقب نماز خود باشید.