۲۲م، اسفند ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱ ق.ظ | کد خبر: 75524

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالسالام والمسلمین قاضی در دیدار پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دزفول در سالروز تأسیس این نهاد ارزشمند به فرمان امام خمینی(ره) گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران یکی از مقدس‌ترین و مؤثرترین نهادهای انقلابی است که به فرمان امام در سال ۱۳۵۸ تأسیس شد.

امام جمعه دزفول افزود: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران نوعی عبادت است، باید متوجه چنین توفیقی از سوی خداوند بود و قدر فرصت خدمت به خانواده‌های شهدا را دانست.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: باید با انگیزه الهی در این نهاد ارزشمند خدمت کرد تا کار اخلاص پیدا کند و در این صورت خستگی معنا ندارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفول را مهد مقاومت دانست و تأکید کرد: یکی از مهمترین وظایف این نهاد حفظ و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت است و باید تمام تلاشها در راستای این امر مهم باشد.

امام جمعه دزفول خاطر نشان کرد: دزفول در عرصه‌های مختلف شهدایی تقدیم کرده است؛ باید آنها را بعنوان پیش قراول به شهرستان، استان و حتی به کشور معرفی کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ضمن تأکید بر رسیدگی و ساماندهی گلزار شهدا در شأن شهدا ادامه داد: باید نسبت به مراجعات خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان با سعه صدر و احترام و تکریم رفتار شود تا کرامت انسانی حفظ و رضایت مراجعین جلب شود.