۱۵م، اسفند ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹ ق.ظ | کد خبر: 75385

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار جمعی از اعضای ستاد دعای کمیل شهرستان دزفول گفت: ظرفیت مداحان ظرفیت مهم و قابل توجه است و در تمام عرصه‌ها نباید از این ظرفیت اثرگذار غافل شد که در این صورت در یک کار فرهنگی تمیز ناموفق خواهیم بود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: توانمندی مداحان در دزفول از نظر کمیت، کیفیت، پیشکسوتان و گویشهای مختلف در اشعار و مداحی توانمندی فوق العاده‌ای است که باید به آنها توجه شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: اعلام برگزاری دعای کمیل و نیز پخش آن در رادیو شهری دزفول کار فرهنگی و اثرگذاری است که بسیار اهمیت دارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: برگزاری دعای کمیل یک کار فرهنگی فاخر مستمر است و به برکت معنویت آن نسبت به دیگر کارهای فرهنگی از ابتدای انقلاب تا به امروز حداقل ریزش را داشته است و این نکته نشان از نقاط قوت آن دارد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: باید کارهای فرهنگی جذاب باشند و به گونه عمل شود که جوانان جذب کارهای فرهنگی شوند.

همچنین جمعی که به نمایندگی از طرف تمام اعضای این ستاد در نهاد امامت جمعه دزفول با امام جمعه دیدار کردند برگزاری دعای کمیل در شهرستان را در راستای اهداف انقلاب، شهدا و نظام دانستند که یادگار شهدا و فعالیتهای فرهنگی دوران انقلاب می‌باشد.

در ادامه سخنان خود مداحان این مجموعه را از نظر فرهنگی و علمی پربار دانستند و تأکید کردند که تلاش دارند این مجموعه فعال و بانشاط کار خود را ادامه دهد و لازمه آن را تعامل با ادارات و نهادهای فرهنگی بیان کردند.