۱۳م، اسفند ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ | کد خبر: 75353

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار گروه جهادی امام هادی(ع) طلاب حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول گفت: توزیع بسته‌های غذایی به خانواده‌های نیازمند کاری بسیار پر برکت بود که با اخلاص صورت گرفت و قطعا موجب نزول برکات الهی خواهد بود.

امام جمعه دزفول به ضرورت حمایت از چنین کارهایی برای ادامه آن اشاره کرد و افزود: مردم باید احساس کنند که روحانیت در کنار آنها و به فکر آنها بوده، و دغدغه محرومان را دارد که بزرگترین خدمت، و غیرقابل توصیف است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: با تمام توان از خدمات این گروه جهادی حمایت خواهم کرد ولی بزرگترین و مهمترین سرمایه شما انگیزه و اراده است که یاری خدا را در پی خواهد داشت.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: هنر گروههای جهادی در جذب کمکها ولو اندک است و حتی می‌توان از فن و حرفه افراد و دستگاهها نیز یاری گرفت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: اگر توانستید خانواده‌هایی را از فقر مطلق برهانید مطمئن باشید که حرف و سخن شما در دین خدا و مسائل فرهنگی مؤثر خواهد بود و بدانید مصداق کامل کلام مقام عظمای ولایت “کار خودجوش تمیز فرهنگی” همین کارهای جهادی است.